Wpis z mikrobloga

#1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z +111

Arthur the King - Mój pies Artur

Reżyseria: Simon Cellan Jones
IMDb: 7.0/10
https://www.imdb.com/title/tt10720352/
przygodowy, dramat

Podczas pięciodniowych zawodów wytrzymałościowych (bieg, kajaki, kolarstwo) do jednej drużyny przykleja się bezdomny pies, pokonując z nimi ogromny dystans. Towarzyszy i pomaga w wyścigu stając się maskotką drużyny.
Wczoraj obejrzałem i dziś polecam :) Fajny familijny film nie tylko dla miłośników psów. Jest to prawdziwa historia gdzie na napisach końcowych zobaczycie sobie zdjęcia z tej przygody.
Dla tych co się boją zostawię mały spoiler:

WLADCA_MALP - #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K...

źródło: artur

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Wygląda fajnie, mogłem to obejrzeć wczoraj zamiast męczyć do pierwszej w nocy "Czas krwawego księżyca", zastanawiając się co stało się Leo w twarz XD Ogólnie tytuł przetłumaczony z du*y jak zwykle. No, ale na szczęście moja ulubiona gruba indianka przeżyła.
  • Odpowiedz
  • 3
zamiast męczyć do pierwszej w nocy "Czas krwawego księżyca"


@troloslaw: a myślisz, że czemu tego filmu nie ma na liście? Drugi raz już pewnie nie obejrzysz? A u mnie to warunek aby być na liście, że kiedyś jeszcze chętnie wrócę do filmu bo się dobrze bawiłem albo mocno mną wstrząsnął.
  • Odpowiedz