Wpis z mikrobloga

Najczestsze zdanie wypowiedziane przez obcokrajowca do Polaka zagranica:


@Nedkelly2: "I was in Poland on vacation. What do you call this city.. Cla.., Cra.. Crocof?"
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: Miałem ponad 100 służbowych wyjazdów zagranicznych. Najgorzej jest na południu Europy. Jak powiesz że jesteś z Polski od razu głupie uśmieszki i komentarze. Ja znalazłem na to sposób i jak wdawałem się w jakiś small talk to mówiłem "i'm from Slovakia" żeby mieć spokój.
  • Odpowiedz
I czlowiek nie wie czy to brac za obelge czy co


@Nedkelly2: XD Mnie najbardziej bawi, że ci ludzie najczęściej po prostu chcą być serdeczni, a na wykopie ludzie dorabiają sobie do tego narrację w ramach jakiegoś fetyszu samoponiżania się XD.
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: hmmmm, nie to żebym bronil #p0lka , czy coś, ale mieszkam od 21 lat za granicą, w tym czasie bylem w niemal kazdym kraju Europy i nigdy nie usłyszałem od żadnego obcokrajowca tej deklaracji...wiec nieco powątpiewam, czy to faktycznie najczęściej wypowiadane zdanie do Polaka za granicą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: @danky @DrCieplak @PolishPsycho @Holaustin @mirek_wyklety

pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat za najniższą,
I to po
  • Odpowiedz
pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,

Dzięki wam mam super życie.

Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe,


@adamsowaanon: O #!$%@? stary, ja tez dodge the bullet xD
  • Odpowiedz