Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@C1peq1 Pan Garmin mi wyznacza. Ale na pewno mam wysoko strefy. Wysokotętnowiec team. Maraton na 3h biegłem na tętnie średnim 176, a półmaraton 1:22 na tętnie śr 186 więc gdzieś tutaj jest moja granica progu/beztlenu. W najbliższy poniedziałek mam badania wydolnościowe na bieżni i będę miał legitnie wyznaczone strefy. Zobaczymy jak bardzo Garmin się myli. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@abc3: Dopiero wczoraj zmieniłem strefy na podstawie tętna max. Wcześniej miałem ustawione jakieś bazowe, chyba na podstawie 180-wiek.
  • Odpowiedz
W najbliższy poniedziałek mam badania wydolnościowe na bieżni i będę miał legitnie wyznaczone strefy. Zobaczymy jak bardzo Garmin się myli. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@scorp02 Cumplu, zawołasz jak zrobisz badania i dasz znać czy Garmin się myli czy podaje w miarę prawidłowe wartości?
  • Odpowiedz
@C1peq1: Większość osób ma na próg, czyli LTHR, a nie na max tętno. Jeśli sobie to zmienisz, to zrób reset stref i sprawdź czy to się mniej więcej pokrywa z tętnem w strefach. Oczywiście żeby znać próg, to trzeba zrobić bieg testowy z pasem.
  • Odpowiedz