Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

osobowość Gregory'ego House'a, czyli: Jestem arogancko-cyniczno-egocentrycznym dupkiem


@Akinori456: po prostu dupkiem, nie ma innych pozytywnych rodzajów
najlepiej być milszym
  • Odpowiedz
  • 1
@FFFFUUUU Ale co to znaczy być milszym?
Po ch0j mam być milszy dla innych, skoro inni mają mnie w głębokiej d0pie i mnie nie szanują, skoro ja darzę ich kulturą osobistą?!?!?!
  • Odpowiedz
Jestem arogancko-cyniczno-egocentrycznym dupkiem,

to przestań być. Jeżeli jesteś chamski do ludzi i myślisz tylko sobie to jesteś na własne życzenie samotny.

nazywasz innych trollami a sam brzmisz jak troll, "źle traktuje ludzi, dlaczego nikt nie chce mnie znać chlip chlip. to niesprawiedliwe chlip chlip'.

@Akinori456:
  • Odpowiedz
  • 1
Ale co to znaczy, że mam przestac nim być?
Po ch0j mam być milszy dla innych, skoro inni mają mnie w głębokiej d0pie i mnie nie szanują, skoro ja darzę ich kulturą osobistą?!?!?!
  • Odpowiedz
@Akinori456: Nie no, jak miałeś trzy związki to kurczę jakieś tam doświadczenie w tej sferze masz i właśnie dlatego nikt ani ty sam sobie nie możesz zarzucić, że nigdy nie spróbowałeś i nie wszedłeś w związek. Poza tym przegryw przegrywowi nie równy, trzeba się zastanowić kto zasługuje na te miano bo nie ma jednej zasady, że jak ktoś chodzi na divy to z automatu nie jest przegrywem dla niektórych wręcz
  • Odpowiedz
@Akinori456 na tym polega bycie miłym też. Powinieneś być miłym nie interesownie, bo wtedy łatwo wpaść w taką spirale nienawiści. Miłym powinno się być z samego faktu, że to cnota.
Jeśli ktoś rzeczywiście jest #!$%@? dla ciebie, to nie musisz być per se miłym, ot wystarczy asertywne odmówienie dalszego kontaktu.

Do nowych ludzi warto podejść z założeniem bycia miłym, i ewentualnie po tym zrewidować. Większość ludzi, bez prowokacji, jest raczej pokojowa.
  • Odpowiedz
@Akinori456: Lubie Cie kolego i zgadzam się z pierwszą czescią wpisu ale nie kumam jak z takim charakterem znalazłeś sobie jakiekolwiek dziewczyny. A tymbardziej jak dziwisz się diviarzom xD. I tak jesteś częściowym wygrywem przy niektórych z nas eh..
  • Odpowiedz
@Akinori456: Doskonale cię rozumiem. Sam jestem czymś w tym rodzaju. Samotność jednak po pewnym czasie też nudzi, a ludzie, ludzie w większości to (tu epitet). I tak źle i tak niedobrze. Trudno mieć taki charakter, a jak do tego dochodzi socjopatia, to już over całkowity. Nie ma chyba na to rady, nie ma na to tabletek. Co zrobić kolego, co zrobić..
  • Odpowiedz