Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na stronę Interpolu na stronę z czerwonymi notami i patrzę na naszych braci słowian z Rosji. Przeglądam 1 stronę, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a tam 90% poszukiwanych ma jakieś dziwne imiona i nazwiska. W internecie czytałem że Rosja to ostoja chrześcijaństwa, a jak już są jacyć muzłumanie w Rosji to są bardzo pokojowi i nie robią żadnych problemów i Rosja trzyma ich krótko? O co chodzi? Czy zostałem oszukany

Tutaj link dla niedowiarków [ https://www.interpol.int/How-we-work/Notices/Red-Notices/View-Red-Notices ]

#wojna #ukraina #rosja #polityka #swiat #geopolityka #polska #europa #islam #ciekawostki
kkecaj - Wszedłem sobie na stronę Interpolu na stronę z czerwonymi notami i patrzę na...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-06-01 13-38-39

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kkecaj Jeśli założymy że roSSja jest w Europie, to jest ona w niej najbardziej muzułmańskim krajem. Samą ilością meczetów na mieszkańca bije Francję, Anglię i inne przyszłe kalifaty.
  • Odpowiedz
@kkecaj: myślałem że Czczenów jest więcej, co jednak nie zmienia faktu że ze zdjęcia, które załączyłeś wynika że sporo z tych ludzi to Czeczenii, mają takie typowe dla Czeczenów nazwiska
  • Odpowiedz