Wpis z mikrobloga

Godzina 03:18 w nocy. Siedzę przy kompie i oglądam YouTube. Muzyka fajna, ale teledysk mnie dobił. Nigdy żadna na mnie tak nie patrzyła jak na tym teledysku. Teraz jestem już za stary. 34 lvl, kobiety w moim wieku się wyszalały na imprezach z oskarkami i teraz chcą stabilizacji, dziecka i mieszkania. Nidy nie doświadczę w moim życiu tego co na teledysku, bo nic nie jestem w stanie dać kobiecie. Jestem niepełnosprawny i nigdzie nie pracuję, a pójście do pracy na ciecia nic nie zmieni, bo praca ciecia nie jest atrakcyjna dla kobiet. W moim przypadku over jest nieodwracalny.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Godzina 03:18 w nocy. Siedzę przy kompie i oglądam YouTube. Muzyka fajna,...
  • 21
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bulbulator90: A jak ktoś kijowo wygląda ale za to dobrze zarabia to się mówi, że co z tego, że kijowo wygląda, jak dobrze zarabia. Wymówkę zawsze sobie można znaleźć. Każdy ma jakieś plusy, które może przekuć na swoją korzyść, no ale trzeba do tego chęci.
  • Odpowiedz
  • 0
Nigdy żadna na mnie tak nie patrzyła jak na tym teledysku. Nigdy nie doświadczę w moim życiu tego co na teledysku, bo nic nie jestem w stanie dać kobiecie.


My też xddd
  • Odpowiedz
Widocznie turbo dobrze wyglądasz albo masz dynamine - i tym nadrabiasz braki w statusie materialnym.


@bulbulator90:

Nawet jeśli nie jest to końca prawdą, powtarzaj sobie:

"Ee...kobiety
  • Odpowiedz
ierdzielisz, właśnie pisze ze swojego auta gdzie cieciuje nocke, a moja kobieta obejmuje, że tak powiem, wysokie stanowisko w sądzie, więc mogłaby znaleźć spokojnie kogoś o 3 poziomy wyżej zawodowo


@Akuzativ94: za 2 lata pogadamy, a może i za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziobnij2: nawet sobie nie zdajesz sprawy jak dużo marnujesz tym, że nie chcesz iść na tego ciecia. Zarabiałbyś miesięcznie około 4k netto zależnie ile godzin byś robił i pewnie już po pierwszym dniu spędzonym w robocie żałowałbyś, że tyle lat spędziłeś w domu
  • Odpowiedz
@bulbulator90: a co się za ten rok wydarzy? Bo od 3 lat to my już mieszkamy razem, a niedawno się zaręczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam dużo ludzi ale takich toksykow jak na tagu przegryw to ja nawet jednego nie spotkałem chyba. Tak jak mówiłem, znam dużo ludzi i te wasze teorie kompletnie się łamią przy niejednym moim znajomym, którzy nie powininni według waszych kryteriów nawet
  • Odpowiedz