Wpis z mikrobloga

Czyli właściwie można powiedzieć, że kiedy żona Trumpa siedziała w domu z czteromiesięcznym niemowlakiem a Donald w tym czasie ruchał aktorkę p---o

A teraz konserwatywni Amerykanie będą na niego głosować xD
#usa #trump
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli właściwie można powiedzieć, że kiedy żona Trumpa siedziała w domu z czteromiesięcznym niemowlakiem a Donald w tym czasie ruchał aktorkę p---o


A teraz konserwatywni Amerykanie będą na niego głosować xD


@Ranage: no i czego nie rozumiesz lewagu? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
jakbym miał wybierać w wyborach prezydenckich największego mocarstwa świata między zdemenciałym dziadem, a hipokrytą biznesmenem ruchającym gwiazdy p---o, to niestety wybór byłby prosty.


@giga_jablecznik: zapomniales dodać, że ten bez demencji utrzymywał, że wybory które p-------l były ustawione i nakręcał swoich odklejonych wyznawców do najazdu na kapitol. no ale to tylko hipokryta biznesmen z wyrokiem ruchajacy gwiazdy p---o xD
  • Odpowiedz
o nie Trump ruchał, nie głosujemy na niego Anon bo to Oski. To jest główne kryterium doboru prezydenta w największym mocarstwie świata.


@fredperry: chłop celujący w konserwatywny elektorat rucha zbiornik na sperme kiedy żonka dopiero co urodziła mu dzieciaka a potem fałszuje dokumentację finansową żeby ukryć fakt że opłacił zbiornik na sperme żeby siedział cicho, za co dostał ostatecznie wyrok. to powiedz mi, czym w końcu są te konserwatywne wartości
  • Odpowiedz
@Marysiabaton To co się dzieje jest szalone, kiedy prezydenta wyraźnie nie ma, a wszyscy mówią: „Nie, jest niesamowity". Demokraci u władzy okłamują wszystkich ponieważ nie chcą by Trump wygrał. Okłamują w taki sposób, że rujnują resztkę wiarygodności jaką posiadali.
Większość normalnych ludzi jest w stanie zagłosować na demokratę, który mówi coś sensownego, czemu mogą zaufać, a który nie umiera. Po prostu pokażcie im takiego, który jest młodszy, pokażcie im takiego, który
  • Odpowiedz
  • 1
@mamracjewieszotym: jeżeli chodzi o sam s--s to mam to gdzieś, ale niech potem nie mówi o konserwatywnych wartościach dodatkowo zapewniając jak kocha Biblię xD

A czy to zrobił? Był gotów złamać prawo aby tylko nie wyszło to na jaw, więc nie widzę powód aby w takie wydarzenie wątpić
  • Odpowiedz
niezły chrzan. Biden ma się dobrze i nie ma żadnej demencji, łykasz propagandę maga. Poza tym prezydent ma doradców i gabinet. Gadanie, że już lepszy trump bo niby bardziej energiczny jest idiotyczne, po co sciemiac i nie przyznać że się trumpa popiera tylko jakieś głupie wymówki?


@Marysiabaton: ale chyba z mojego wpisu w dosyć oczywisty sposób można wyczytać, że preferuję Trumpa (mimo, że nie mogę głosować w amerykańskich wyborach więc
  • Odpowiedz
chłop celujący w konserwatywny elektorat rucha zbiornik na sperme kiedy żonka dopiero co urodziła mu dzieciaka a potem fałszuje dokumentację finansową żeby ukryć fakt że opłacił zbiornik na sperme żeby siedział cicho, za co dostał ostatecznie wyrok. to powiedz mi, czym w końcu są te konserwatywne wartości bo już zaczynam się gubić. czy jedyna różnica między lewakami a prawakami jest taka, że ci pierwsi otwarcie mówią co robią, a ci drudzy robią
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: nie, cały czas podkreślasz jak to biden jest stary i zdemencialy, nie odnosząc się w ogóle do jego polityki. Coś na zasadzie, trump jest złym hipokrytą ale przynajmniej będzie złym hipokrytą energicznie. I racjaz twoje zdanie nie ma znaczenia, świadczy jedynie o poziomie twojego intelektu. Ale możesz spróbować merytorycznie napisać co podoba Ci się w trumpe, tylko konkrety, bez debiliznow o lewactwie
  • Odpowiedz