Wpis z mikrobloga

Mleczna ©ipa, nie ekipa tyle zarobiła na Kononie, że się szarpnęła na ekskluzywną lodówkę hotelową za gruuuube pieniądze dla jego. Nie dość, że biała, więc za chwilę będzie brązowa, to jeszcze zamiast postawić mu ją na łóżku, tfu, przepraszam w barłogu czyli tam gdzie spędza całe życie od jakiegoś czasu to postawili w tak zwanej kuchni. Juz to widzę, jak Konon zrezygnuje ze spania z mortadelą w nogach na rzecz chodzenia i chowania jej do lodówki. #kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
@wypok17: mnie zastanawia to jedno zdanie komentarza zakończone "dziękujemy". Wcale się nie zdziwię jeśli okaże się że lodówkę przysłał jakiś widz. Pierwsze moje skojarzenie - hojny i często obdarowywujący Krzysia jarek ze Stanów.
bellacavem - @wypok17: mnie zastanawia to jedno zdanie komentarza zakończone "dziękuj...

źródło: 1000003417

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 7
@bellacavem może być i tak. W sumie to nawet taka lodówka może być za droga, dla kogoś, kogo woła rata za fotowoltaiczne ekscesy 😂. A może dodawali taką lodoweczkę do pompy? 🤔
  • Odpowiedz
@wypok17: ktoś w komentarzach pisał ,że firma szajs, ktoś inny że na allegro po 500 zł takie sprzęty. Najfajniejszy jest wpis ,że powinni mu tą lodóweczkę wnieść do pokoju i postawić na stole.
  • Odpowiedz
  • 0
@edgarddavids: Nie wiem, pewnie stoi w przedsionku. Ujęć poza wersalką nie uświadczysz na wysrywach. Kiedyś była akcja ze zwarciem przy tej starej lodówce. Może Krzysiu naprawiał wtyczkę czy przedłużacz i lodówka padła?
  • Odpowiedz