Wpis z mikrobloga

@she-wolf1993: Proponuję kraje bliskiego wschodu - ostatecznie Iran, napisz podobny komentarz jak będą łazić obok ich świętego kamienia, a nie wiem czy zdążysz wyjść z domu. Próbujesz przelać ideologię dla 3 % populacji Polski, gdzie 2% siedzi w Internecie i dostajesz poklask. Brawo Ty bądź dumna z siebie!
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: Kosciol dziala w podobny sposob co LGBT, i to jest wlasnie spora wada LGBT.

Dodatkowo LGBT jest jeszcze bardziej zdogmatyzowane, bo oni nie uznaja sie za wyznawcow ideologii LGBT, tylko twierdza ze to jest oczywista prawda i wszelkie stworzenie tak uwaza tylko niektorzy to ukrywaja w celu promowania nienawisci. A co gorsze, sami nie potrafia stwierdzic co to jest za prawda. A prawda jest taka, ze to jest zwykle przywlaszczenie
  • Odpowiedz
Ilość osób broniących tego całego religijnego gówna, nawet młodych na głupim forum, pokazuje jakim ten kraj jest zacofanym, średniowiecznym chlewem. Wszelkie religie należy zniszczyć i zakazać jakichkolwiek form czci prymitywnym wymysłom starożytnych dzikusów ze schizofrenią.
  • Odpowiedz
@she-wolf1993: To tylko świadczy o twoich kompleksach. Mi tam procesje nie przeszkadzają pomimo, że jakoś specjalnie za kościołem nie przepadam. Poza tym widać , że w dupie byłeś i gówno widziałeś. Na procesje wielkanocne do Malagi czy Sevilli zjeżdża się cały świat , żeby zobaczyć te misteria. I są tam celebrowane przez ogół społeczeństwa pomimo, że Hiszpanie to głównie lewactwo.
  • Odpowiedz
przerazajace, ze wiekszosc ludzi w polsce odrzuca teorie ewolucji. fatalnie to o nas swiadczy.


@nobrain: zaznaczam że jestem ateistą/agnostykiem. Kłamiesz - Kościół Katolicki uznaje teorię ewolucji.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo prosze cie. kosciol #!$%@? takie fikolki odnosnie teorii ewolucji i tak na okretke probuje tlumaczyc jak powstal czlowiek czy inne zwierzeta, ze to zart pisac, ze uznaja ta teorie w takim brzmieniu jak sformulowal ja darwin. kosciol nie uznaje czlowieka jako formy ewolucji innych organizmow.
  • Odpowiedz
@she-wolf1993 mam kościół dosłownie 2 metry od domu to dzisiaj spałem z zatyczkami i zamkniętym oknem przez te ich #!$%@? bębny,trąbki i dzwonki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz