Wpis z mikrobloga

Mirasy, stoję przed wyborem prysznicowego zestawu podtynkowego grohe/hansgrohe. Czytam, że termostaty często się psują, jednocześnie to fajny bajer i zastanawiam się czy po ewentualnym zepsuciu naprawa/wymiana jest stosunkowo łatwa, czy może trzeba rozbierać/kuć ścianę?

Jednocześnie jeśli ktoś ma jakieś polecenia co do modelu to chętnie przygarnę.

#wykonczenia #remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #remont #lazienka
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Smarek37: A wiesz moze jeszcze czy te baterie hansgrohe są kompatybilne z różnymi deszczownicami i słuchawkami, czy może są jakieś słowa klucze po których sie je dopasowuje do siebie? Bo chętnie kupiłbym sobie trochę bardziej premium deszczownice, ale niekoniecznie chcę kupować bardziej wypasiony termostat, wystarczy mi podstawowy, a niestety gotowe zestawy na ogół grupują osprzęt z tej samej półki i droższa deszczownica, oznacza dodatkowe kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@DeoLawson: tu nie ma znaczenia. Deszczownica może być jakakolwiek nawet innej firmy bo jest po prostu przykręcana w standardowe przyłącze 1/2 cala z rurki czy to pex, czy pp czy jaki tam system hydrauliki będziesz ciągnął.
  • Odpowiedz
@DeoLawson mam caly dom na grohe i hanshgrohe. Termostat zyje juz 5 lat i dziala jak nowy. Jedyne co to 2 razy zaczal przeciekac waz prysznica od grohe i serwis gwarancyjny oceniam na 5. Wyslalem mailowe zgloszenie, ze przecieka plus foto paragonu i dwa razy tak samo - za 2 dni kurier z nowym wezem bez zadawania pytan. Ja polecam.
  • Odpowiedz