Wpis z mikrobloga

Obecnie Przy zarobkach przekraczających 20k na lape(które będą rosły wraz z inflacja) i braku kredytów już naprawdę można żyć na dobrym poziomie w Polsce
Kolejne tysiące wyższych zarobkow mają już marginalny wpływ na człowieka , nie dają żadnej konkretnej satysfakcji
Być może gdy ma się rodzinę to wtedy ta motywacja jest jeszcze większa ale dla singla ?
Ja dosyć mocno koncentrowałem się na inwestowaniu w bitcoin a później kupowaniu nieruchomości ale na dłuższą metę jak się zastanowisz to w końcu stwierdzisz, że to też bez sensu... Kto po nas przejmie te nieruchomości?
To jest problem XXI wieku - na pewnym ,dość szybkim etapie osiągasz pulap który powoduje ,że pieniądze nie dają motywacji do działania i rozwoju
Jeżeli problem przegrywu będzie się pogłębiać to ludzie nie będą dążyć do rozwoju bo nie będzie po co - rodzina stanowiło źródło motywacji co prowadziło do nieustannego postępu
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #inwestycje #nieruchomosci #blackpill #redpill #przemyslenia #zwiazki #samotnosc #depresja
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja dosyć mocno koncentrowałem się na inwestowaniu w bitcoin a później kupowaniu nieruchomości ale na dłuższą metę jak się zastanowisz to w końcu stwierdzisz, że to też bez sensu... Kto po nas przejmie te nieruchomości?

To jest problem XXI wieku - na pewnym ,dość szybkim etapie osiągasz pulap który powoduje ,że pieniądze nie dają motywacji do działania i rozwoju


@Maxior99: To trzeba zrobić sobie dzieciaka i będzie komu przepisać.( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@minvt: w tym rzecz, że żyjemy w czasach w których deficyt kobiet jest tak duży,że połowa populacji męskiej może być pozbawiona szans na to
  • Odpowiedz
@Maxior99: Racja, ale jeśli ktoś jest przy kasie, zawsze ma większe możliwości. Np. jechać do Tajlandii czy na inne filipiny i ściągnąć sobie żonę.
  • Odpowiedz
  • 0
@minvt: No i ile realnie pojedzie ? 1% ? 5%?
Pojedziesz na miesiąc i sprowadzasz sobie kobietę której de facto nie znasz . Niewielu będzie chcialo sie z kims takim hajtac - to nie jest rozwiązanie
  • Odpowiedz
  • 1
@Barachloop:
Po 1. 4.5-5k euro
Po 2 . nie wiem czy luksus , rzadko mi się zdarza wydać więcej niż 2.5k euro i niczego mi nie brakuje
Mam auto, mieszkania , żadnych zobowiązań, to na co mam wydawać?
  • Odpowiedz
@Maxior99: nie wiem, zobacz sobie jak żyją niemieccy emeryci, żyją w dużych domach z winnicami, mają sportowe auta, na weekend jeżdżą w Alpy popływać na mini jachcie lib podróżują. Jest masa zabawek jak broń czy głupi quad potrafi kosztować 40k pln.
  • Odpowiedz
  • 1
@Barachloop: 1.ja akurat wolę duże mieszkanie w dobrej lokalizacji niż dom ale to kwestia preferencji
2. Wyjazdy mają sens gdy masz kogoś, a nie jak jesteś sam (o czym wspominałem na poczatku)
3. Auto już mam , pewnie za rok zmienię ale to zabawka na chwilę
4. Nie wiem po co mi broń albo quad .
5. Wiadomo ,że każde pieniądze da się wydać chodzi mi o to ,że te
  • Odpowiedz
@Maxior99: Masz rację. Dysproporcja pomiędzy ilością wolnych kobiet I mężczyzn jest POTĘŻNA. A wciąż mało sie o tym mówi. Wszędzie słychać że kryzys demograficzny i samotności a mało jest jakichkolwiek wniosków. A wystarczy popatrzeć po statystykach czy nawet po ulicy/szkole/pracy by zauważyć, że coś jest nie tak. Gdziekolwiek sie nie zagłębi wszędzie ten sam obraz. Zajęte kobiety i setki facetów singli z tinderami i innymi apkami. Chore I napewno nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Efff1: a co Ci da mówienie o tym ?
Nie słyszałem o jakimś trendzie passport Bros w Polsce, możliwe, że w USA ...
Dla mnie to bez sensu lecieć gdzieś do Tajlandii jeżeli szukasz czegoś na dłużej niż tylko sex, a jeśli tylko sex to możesz równie dobrze na miejscu zapłacić
  • Odpowiedz