Wpis z mikrobloga

Jakość usług wszelakich drukarskich od jakiegoś czasu do jest #!$%@? dramat...

Zleciłem druk paru wizytówek no i na szybko zrobiłem literówkę w imieniu. Myślicie że ktoś sprawdził przed wydrukowaniem? Wydrukowali 5000 sztuk i elo xD

Teraz zlecałem druk fotki na większym formacie, przysłali jak będzie wyglądać wiec zwróciłem uwagę że ogólnie obraz jakiś rozciągnięty jest i ucięli głowy niektórych osób. No i oczywiście już poprawionej wersji nie widziałem a teraz przychodzi obraz identyczny co na tym "próbnym" xD głowy poucinane i obraz jak by 16:9 ktoś zrobił 4:3 xD

#zalesie #drukarnia #druk #polska
  • 5
  • Odpowiedz
@Mintaa drukarnia ma sprawdzać twoje literówki? A jak książkę chcesz wydrukować to nieścisłości fabularne też mają cofać?
  • Odpowiedz
@Mintaa Jeżeli sam robiłeś projekt wizytówki i nie zauważyłeś błędu, to może zleć komuś na spokojnie kontrolę jakości projektu i korektę, zanim oddasz do druku. Z Twojego opisu wygląda jakbyś wymagał tego gratis w cenie wydruku i jeszcze nalegał na szybkie wykonanie.

Co do grafiki wielkiego formatu, taki protip dla Ciebie. Wejdź w jakiś program do obróbki grafiki, ustaw sobie pożądany rozmiar arkusza, wklej grafikę, dopasuj wedle woli do arkusza i
  • Odpowiedz