Wpis z mikrobloga

Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala u nas latami i do czego miala dostep. Jaka byla sprytna siec polaczen itd. W zyciu bym nie pomyslal, ze Kaczor, Morawiecki to tez ruskie szpiony... Bo Macierewicza to kazdy podejrzewal. Jak PiS z poczatku byl finansowany przez FSB czy tam inne kacapskie sluzby specjalne a Jarosław "Polske zbaw" w najlepsze urzadzal sobie pogawedki przy wodeczce z ruskim agentem... JPRD! W mojej rodzinie z polowa to (niestety) twardy pisowski, katolibanski elektorat, ale kierujacy sie patriotyzmem jak Pan Buk przykazal :) Nienawidzacy komuchow i kacapow od pokolen. Podejrzewam, ze beda w niezlym szoku i juz widze te dyskusje podczas rodzinnych spotkan xDD

Anyway, mam nadzieje, ze ta cala ruska agentura zostanie wycieta skalpelem z polskiej tkanki politycznej i ruski rak zostanie deportowany do kacapstanu tam, gdzie ich miejsce! Oczywiscie z Antkiem na czele.

Dzizus #!$%@? mac w jakim ja kraju zyje? xD

Dla Pana Tomasza Piątka Chapeau bas!
Polecam ten wywiad w TVP INFO z calego serca.

#polska #ruskieonuce #pis #bekazpisu #rosja #wojna #ukraina #polityka #tvp #4konserwy #neuropa #macierewicz #afera
Borg-Net - Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala ...
  • 26
  • Odpowiedz
@Borg-Net: Wysłaliśmy w uj sprzętu na Ukrainę i jesteśmy głównym punktem przerzutowym całego NATO, a okazuje się i tak, że Kaczyński i Morawiecki to ruskie onuce. Widzę, że wyznawcy Tuska nadal w formie. Oczywiście dowody są niepodważalne, zostaną aresztowani i skazani za szpiegostwo, czy to jak zwykle pierd***nie jakiegoś mitomana?
  • Odpowiedz
  • 3
@Nighthuntero: polecam wywiad! Sekwencja zdarzen byla nieco inna jednak. I nie jestem zadnym wyznawca Tuska. generalnie klada lache na polityke bo mi szkada czasu na rozkminianie tego wszystkiego :)
  • Odpowiedz
  • 5
@Borg-Net że Macierewicz jest sterowany to nie podlega dyskusji. Ale nie ma takiej opcji, by Kaczyński i Morawiecki, przecież nie przekazaliby Ukrainie takiej ilości ciężkiego sprzętu. No po prostu nie. Piątek ściemnia albo zaćpany mózg mu szwankuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@jast: ciezko mi to ogarnac ale w sumie czemu mieliby nie przekazac? ruskim to i tak bylo wsjo ryba a PiS jakby nie przekazal sprzetu to by stracil poparcie czesci Polakow. kacapy moze tez kalkulowaly na dluzsza wojne a nie szybkie zwyciestwo? z reszta Piątek to wyjasnił i jest to logiczne. Odniosl sie tez do prob oczerniania go przyklejajac mu latke narkomana i pijaka. Od 10 lat jest czysty.
  • Odpowiedz
@Borg-Net: Pis podpisujący taką umowe to ruscy agenci? https://www.prawo.pl/akty/m-p-2019-50,18806214.html
Byłaby to zwykła umowa gdyby nie ten fragment który jest bardzo korzystny dla ukrainy.
Pis udostępniający w miare szybko nasze terytorium do przerzutu sprzetu z USA uratował dupe ukrainie. Do przejęcia kijowa ruscy wcale nie mieli daleko i mogla im sie udac specjalna operacja. Pis zwyczajnie w wielu kwestiach był nieudolny jak np polski przemysł zbrojeniowy.
wiciuWw46_xD - @Borg-Net: Pis podpisujący taką umowe to ruscy agenci? https://www.pra...

źródło: Screenshot_20240528-095639_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@wiciuWw46_xD: Sam Kaczynski przyznal w swojej ksiazce, ze spotykla sie z tym KGBowski agentem o ktorym mowi Piątek. Kilku zagranicznych dziennikarzy potwierdzilo tez jego ustalenia w niezaleznych sledztwach dziennikarskich. Piatka szkalowano na wszystkie mozliwe sposoby. Nie czytalem jego ksiazki wiec nie bede sie wypowiadac w kategoryczny sposob ale polecam wywiad bo mnie zszokowal. Teraz pewnie tez beda chcieli to zdeskredytowac bo dupa sie pali ale, ze Macierewicz mial parasol ochronny to
  • Odpowiedz
@Borg-Net: ja gdybym miał szukać ruskich szpionów to bym ich szukał u naszego zachodniego sasiada tak zwanego lidera Europy( ͡° ͜ʖ ͡°). Ktory jeszcze przed wojna mogl miec w planach kolejny reset z rosją
https://www.wprost.pl/swiat/10588366/niemcy-rozbijaja-jednosc-zachodu-kanclerz-olaf-scholz-chce-resetu-z-rosja.html
O produkcji niebieskiego wodoru z nord streamu nie wspominając
https://biznesalert.pl/niemcy-nord-stream-2-wodor-niebieski-gazprom-schroeder-schwesig-kretschmer-energetyka-gaz-wodor/ Tam wszystkie partie od lewa do prawa maja wpływy rosyjskie. Biorąc pod uwage że tam ruscy tworzyli Stasi w okresie zimnej wojny
  • Odpowiedz
  • 2
@wiciuWw46_xD: a to napewno! kacapy maja wlasnie taka taktyke, zeby wstawiac swoich ludzi wszedzie, robic jakies partie i nawalac propaganda robiac ludziom z mozgu wode :( wystarczy pomyslec o Gazpromie i Gerhardzie Schroderze.

a to, ze KGB dawal hajs na partie Kaczynskiego jak byl mlodym politykiem wcale nie wydaje sie niewyobrazalne. Przeciez o to kacapam caly czas chodzi o wplyw na polityke danego kraju. Sam Kaczynski mowil, ze w rozmowach z
Borg-Net - @wiciuWw46_xD: a to napewno! kacapy maja wlasnie taka taktyke, zeby wstawi...

źródło: 489865_r2_940

Pobierz
  • Odpowiedz
@Borg-Net: ok moze sam zainteresuje sie tematem i wiecej poczytam na ten temat. Aczkolwiek orban niby taki zły a z drugiej strony dobry ziomek dla niemieckiego przemyslu zbrojeniowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://ies.lublin.pl/komentarze/inwestycje-niemieckiego-sektora-zbrojeniowego-na-wegrzech-cz-2/
https://ies.lublin.pl/komentarze/inwestycje-niemieckiego-sektora-zbrojeniowego-na-wegrzech-cz-1/
Trzeba patrzec co politycy robia w interesie państwa, a nie co mówia. Obecnie trwaja igrzyska w europie na to kto jest ruskim szpionem. W niektorzych przypadkach to ruskie szpiony przerzucają sie łajnem nawzajem,
  • Odpowiedz
@Borg-Net myślę że to robota Bidena, że w pewnym momencie spiął cugle swoim małym sojusznikom.
Dokonała się nagła zmiana frontu u pisowców, chwilę wcześniej mieliśmy przecież zlot putinistów w Warszawie.
  • Odpowiedz
  • 1
@przeciwko78 aha, i co Biden dał radę zmusić Warszawę by robiła za hub transportowy i oddała co tylko się da ale Budapeszt już nie, nawet do tego by siedział cicho i się nie #!$%@?ł?
Jeden kraj zaliczył ostrą zmianę i tym krajem akurat są Niemcy
  • Odpowiedz
  • 2
@przeciwko78 ale wolty z czego? Kumali się z onucowatymi z róznych krajów.? Kumali, tak, głupie to jest strasznie i za cholerę nie wiem na co oni liczą. Ale konkrety, które były były bardzo w poprzek interesom Kremla to opozycja do Nordstrimu i budowania gazoportu i Baltic Pipe. Mieli w ręku media i nie próbowali przez te wszystkie lata ocieplać Kacapów, jak to robił Orban ze świetnym skutkiem.
PiSowcy to przede wszystkim debile
  • Odpowiedz
@jast co do Baltic Pipe, to pełna zgoda. Zbudowali to i było to realne działanie całkowicie wbrew interesom rosyjskim.
W Polsce nie przeszłoby żadne ocieplanie wizerunku Rosji, kacapskiej propagandzie pozostało wzmacnianie podziałów i straszenie unią.
  • Odpowiedz
  • 1
@przeciwko78 przeszłoby, byle robione powoli i krok po kroku. Dało radę za PRL to dałoby i teraz. Węgry też powinny się nie dać a daly tak, że nawet opozycja nie może za bardzo być antytosykska jak chce mieć nadzieję na głosy.
  • Odpowiedz
@Borg-Net Kacapy w żadnym wypadku nie kalkulowały na dłuższą wojnę, celem było szybkie zdobycie Kijowa i obalenie rządu, wycofanie się z tych planów już po ponad miesięcu w kwietniu 2022 roku i nie wrócenie do tych planów do dziś to potwierdza. Coś mi się wydaje że bardzo wybiórczo i tendencyjnie podchodzisz do wielu faktów żeby pasowało ci do z góry postawionej tezy.

Tak samo jak stawiasz tezę że nasza mała pomoc (załóżmy
  • Odpowiedz