Wpis z mikrobloga

Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala u nas latami i do czego miala dostep. Jaka byla sprytna siec polaczen itd. W zyciu bym nie pomyslal, ze Kaczor, Morawiecki to tez ruskie szpiony... Bo Macierewicza to kazdy podejrzewal. Jak PiS z poczatku byl finansowany przez FSB czy tam inne kacapskie sluzby specjalne a Jarosław "Polske zbaw" w najlepsze urzadzal sobie pogawedki przy wodeczce z ruskim agentem... JPRD! W mojej rodzinie z polowa to (niestety) twardy pisowski, katolibanski elektorat, ale kierujacy sie patriotyzmem jak Pan Buk przykazal :) Nienawidzacy komuchow i kacapow od pokolen. Podejrzewam, ze beda w niezlym szoku i juz widze te dyskusje podczas rodzinnych spotkan xDD

Anyway, mam nadzieje, ze ta cala ruska agentura zostanie wycieta skalpelem z polskiej tkanki politycznej i ruski rak zostanie deportowany do kacapstanu tam, gdzie ich miejsce! Oczywiscie z Antkiem na czele.

Dzizus #!$%@? mac w jakim ja kraju zyje? xD

Dla Pana Tomasza Piątka Chapeau bas!
Polecam ten wywiad w TVP INFO z calego serca.

#polska #ruskieonuce #pis #bekazpisu #rosja #wojna #ukraina #polityka #tvp #4konserwy #neuropa #macierewicz #afera
Borg-Net - Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala ...
  • 26
  • Odpowiedz
@Borg-Net: Wysłaliśmy w uj sprzętu na Ukrainę i jesteśmy głównym punktem przerzutowym całego NATO, a okazuje się i tak, że Kaczyński i Morawiecki to ruskie onuce. Widzę, że wyznawcy Tuska nadal w formie. Oczywiście dowody są niepodważalne, zostaną aresztowani i skazani za szpiegostwo, czy to jak zwykle pierd***nie jakiegoś mitomana?
  • Odpowiedz
  • 3
@Nighthuntero: polecam wywiad! Sekwencja zdarzen byla nieco inna jednak. I nie jestem zadnym wyznawca Tuska. generalnie klada lache na polityke bo mi szkada czasu na rozkminianie tego wszystkiego :)
  • Odpowiedz
  • 5
@Borg-Net że Macierewicz jest sterowany to nie podlega dyskusji. Ale nie ma takiej opcji, by Kaczyński i Morawiecki, przecież nie przekazaliby Ukrainie takiej ilości ciężkiego sprzętu. No po prostu nie. Piątek ściemnia albo zaćpany mózg mu szwankuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@jast: ciezko mi to ogarnac ale w sumie czemu mieliby nie przekazac? ruskim to i tak bylo wsjo ryba a PiS jakby nie przekazal sprzetu to by stracil poparcie czesci Polakow. kacapy moze tez kalkulowaly na dluzsza wojne a nie szybkie zwyciestwo? z reszta Piątek to wyjasnił i jest to logiczne. Odniosl sie tez do prob oczerniania go przyklejajac mu latke narkomana i pijaka. Od 10 lat jest czysty.
  • Odpowiedz
@Borg-Net: Pis podpisujący taką umowe to ruscy agenci? https://www.prawo.pl/akty/m-p-2019-50,18806214.html
Byłaby to zwykła umowa gdyby nie ten fragment który jest bardzo korzystny dla ukrainy.
Pis udostępniający w miare szybko nasze terytorium do przerzutu sprzetu z USA uratował dupe ukrainie. Do przejęcia kijowa ruscy wcale nie mieli daleko i mogla im sie udac specjalna operacja. Pis zwyczajnie w wielu kwestiach był nieudolny jak np polski przemysł zbrojeniowy.
wiciuWw46_xD - @Borg-Net: Pis podpisujący taką umowe to ruscy agenci? https://www.pra...

źródło: Screenshot_20240528-095639_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@wiciuWw46_xD: Sam Kaczynski przyznal w swojej ksiazce, ze spotykla sie z tym KGBowski agentem o ktorym mowi Piątek. Kilku zagranicznych dziennikarzy potwierdzilo tez jego ustalenia w niezaleznych sledztwach dziennikarskich. Piatka szkalowano na wszystkie mozliwe sposoby. Nie czytalem jego ksiazki wiec nie bede sie wypowiadac w kategoryczny sposob ale polecam wywiad bo mnie zszokowal. Teraz pewnie tez beda chcieli to zdeskredytowac bo dupa sie pali ale, ze Macierewicz mial parasol ochronny
  • Odpowiedz
@Borg-Net: ja gdybym miał szukać ruskich szpionów to bym ich szukał u naszego zachodniego sasiada tak zwanego lidera Europy( ͡° ͜ʖ ͡°). Ktory jeszcze przed wojna mogl miec w planach kolejny reset z rosją
https://www.wprost.pl/swiat/10588366/niemcy-rozbijaja-jednosc-zachodu-kanclerz-olaf-scholz-chce-resetu-z-rosja.html
O produkcji niebieskiego wodoru z nord streamu nie wspominając
https://biznesalert.pl/niemcy-nord-stream-2-wodor-niebieski-gazprom-schroeder-schwesig-kretschmer-energetyka-gaz-wodor/ Tam wszystkie partie od lewa do prawa maja wpływy rosyjskie. Biorąc pod uwage że tam ruscy tworzyli Stasi w okresie zimnej
  • Odpowiedz
  • 2
@wiciuWw46_xD: a to napewno! kacapy maja wlasnie taka taktyke, zeby wstawiac swoich ludzi wszedzie, robic jakies partie i nawalac propaganda robiac ludziom z mozgu wode :( wystarczy pomyslec o Gazpromie i Gerhardzie Schroderze.

a to, ze KGB dawal hajs na partie Kaczynskiego jak byl mlodym politykiem wcale nie wydaje sie niewyobrazalne. Przeciez o to kacapam caly czas chodzi o wplyw na polityke danego kraju. Sam Kaczynski mowil, ze w rozmowach z tym ruskim agentem mowil o finlandyzacji Polski czyli, ze beda szkalowali Zachod ale czasami dla niepoznaki beda tez szkalowac rosjie. Po prostu taka taktyka.

ruscy specjalnie polaryzuje spoleczenstwa, zeby latwiej mozna bylo nimi manipulowac bo wtedy sa tak jakby 2 mniejsze zwasnione kraje i PiS to realizowal wrecz "wzorowo" ehhh
Borg-Net - @wiciuWw46_xD: a to napewno! kacapy maja wlasnie taka taktyke, zeby wstawi...

źródło: 489865_r2_940

Pobierz
  • Odpowiedz
@Borg-Net: ok moze sam zainteresuje sie tematem i wiecej poczytam na ten temat. Aczkolwiek orban niby taki zły a z drugiej strony dobry ziomek dla niemieckiego przemyslu zbrojeniowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://ies.lublin.pl/komentarze/inwestycje-niemieckiego-sektora-zbrojeniowego-na-wegrzech-cz-2/
https://ies.lublin.pl/komentarze/inwestycje-niemieckiego-sektora-zbrojeniowego-na-wegrzech-cz-1/
Trzeba patrzec co politycy robia w interesie państwa, a nie co mówia. Obecnie trwaja igrzyska w europie na to kto jest ruskim szpionem. W niektorzych przypadkach to ruskie szpiony przerzucają sie łajnem
  • Odpowiedz
@Borg-Net myślę że to robota Bidena, że w pewnym momencie spiął cugle swoim małym sojusznikom.
Dokonała się nagła zmiana frontu u pisowców, chwilę wcześniej mieliśmy przecież zlot putinistów w Warszawie.
  • Odpowiedz
  • 1
@przeciwko78 aha, i co Biden dał radę zmusić Warszawę by robiła za hub transportowy i oddała co tylko się da ale Budapeszt już nie, nawet do tego by siedział cicho i się nie #!$%@?ł?
Jeden kraj zaliczył ostrą zmianę i tym krajem akurat są Niemcy
  • Odpowiedz
  • 2
@przeciwko78 ale wolty z czego? Kumali się z onucowatymi z róznych krajów.? Kumali, tak, głupie to jest strasznie i za cholerę nie wiem na co oni liczą. Ale konkrety, które były były bardzo w poprzek interesom Kremla to opozycja do Nordstrimu i budowania gazoportu i Baltic Pipe. Mieli w ręku media i nie próbowali przez te wszystkie lata ocieplać Kacapów, jak to robił Orban ze świetnym skutkiem.
PiSowcy to przede wszystkim
  • Odpowiedz
@jast co do Baltic Pipe, to pełna zgoda. Zbudowali to i było to realne działanie całkowicie wbrew interesom rosyjskim.
W Polsce nie przeszłoby żadne ocieplanie wizerunku Rosji, kacapskiej propagandzie pozostało wzmacnianie podziałów i straszenie unią.
  • Odpowiedz
  • 1
@przeciwko78 przeszłoby, byle robione powoli i krok po kroku. Dało radę za PRL to dałoby i teraz. Węgry też powinny się nie dać a daly tak, że nawet opozycja nie może za bardzo być antytosykska jak chce mieć nadzieję na głosy.
  • Odpowiedz
@Borg-Net Kacapy w żadnym wypadku nie kalkulowały na dłuższą wojnę, celem było szybkie zdobycie Kijowa i obalenie rządu, wycofanie się z tych planów już po ponad miesięcu w kwietniu 2022 roku i nie wrócenie do tych planów do dziś to potwierdza. Coś mi się wydaje że bardzo wybiórczo i tendencyjnie podchodzisz do wielu faktów żeby pasowało ci do z góry postawionej tezy.

Tak samo jak stawiasz tezę że nasza mała pomoc
  • Odpowiedz