Wpis z mikrobloga

Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala u nas latami i do czego miala dostep. Jaka byla sprytna siec polaczen itd. W zyciu bym nie pomyslal, ze Kaczor, Morawiecki to tez ruskie szpiony... Bo Macierewicza to kazdy podejrzewal. Jak PiS z poczatku byl finansowany przez FSB czy tam inne kacapskie sluzby specjalne a Jarosław "Polske zbaw" w najlepsze urzadzal sobie pogawedki przy wodeczce z ruskim agentem... JPRD! W mojej rodzinie z polowa to (niestety) twardy pisowski, katolibanski elektorat, ale kierujacy sie patriotyzmem jak Pan Buk przykazal :) Nienawidzacy komuchow i kacapow od pokolen. Podejrzewam, ze beda w niezlym szoku i juz widze te dyskusje podczas rodzinnych spotkan xDD

Anyway, mam nadzieje, ze ta cala ruska agentura zostanie wycieta skalpelem z polskiej tkanki politycznej i ruski rak zostanie deportowany do kacapstanu tam, gdzie ich miejsce! Oczywiscie z Antkiem na czele.

Dzizus #!$%@? mac w jakim ja kraju zyje? xD

Dla Pana Tomasza Piątka Chapeau bas!
Polecam ten wywiad w TVP INFO z calego serca.

#polska #ruskieonuce #pis #bekazpisu #rosja #wojna #ukraina #polityka #tvp #4konserwy #neuropa #macierewicz #afera
Borg-Net - Włos się człowiekowi jeży na glowie sluchajac jak ruska agentura dzialala ...
  • 26
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Było za Ukrainą, nie było za wsparciem sprzętem od pierwszych dni wojny.

Nie mówię że mieliśmy jakiś super wpływ i nacisk na USA, tylko odpowiadam ci na twój komentarz że PiS zmienił narrację bo USA coś na nim wymusiło. Ja ci mówię że to wyglądało z goła inaczej i czy nam się to podoba czy nie, to PiS od razu chciał wspierać militarnie Ukrainę, a USA nie

Nie było po prostu
  • Odpowiedz
@Szalom: to co piszesz to prawda która niektórym może przepalić styki z tym że usa czekało na to czy będzie sie opłacać pomagać oraz czy warto. Plus próbowali coś sprawdzić naszymi rękami jak choćby akcja z Migami. Nawet PiS partia która potrafiła wchodzić totalnie w dupe amerykanom głównie za trumpa(ustawa 447) za bidena(zakontraktowanie najdrożej gazu z usa z całej europy) nie był tak głupi abyśmy sami przekazali migi tylko zamierzali to
  • Odpowiedz
  • 0
@Szalom: argumentem za Twoja hipoteza jakoby ruscy liczyli na powodzenie ich wersji Blitzkriegu czyli szybkie zdobycie Kijowa i zmiane rzadu (od siebie dodalbym jeszcze zamach na Zelenskiego, ktory omal sie nie powiodl) byloby to, ze PiSiory tuz przed wojna zrobily zjazd onuc zapraszajac m.in. Marine Le Pan o ktorym w wywiadzie wspomina Tomasz Piątek. Wiec zapewne tez liczyli... na szybkie zajecie Ukrainy. Na przeszkodzie stanal opor Ukraincow. Wiec i plany sie
  • Odpowiedz
@Borg-Net:

Wiec zapewne tez liczyli... na szybkie zajecie Ukrainy. Na przeszkodzie stanal opor Ukraincow. Wiec i plany sie pisowcom pozmienialy.


Gdyby tak liczyli, to by nie pomagali od pierwszego dnia wojny. Nawet nie musieliby się za bardzo wychylać - w tamtym czasie wystarczyło czekać na Amerykanów, którzy też nie pomagali militarnie Ukrainie, więc jeśli w pisie rządzą ruskie onuce to naprawdę wystarczyło przez pierwszy miesiąc nie robić nic i czekać na
  • Odpowiedz
  • 0
@Szalom: Mysle, ze wazniejsze jest to co PiS wyrzadzil Polsce przez ostatnie 8 lat niz to czy pomogl Ukrainie. Warto sie zastanowic co zrobil z niezawisloscia sadow jak traktowal obronnosc kraju oraz inne kluczowe dla nas aspekty to wtedy dostaniemy odpowiedz. Jak to sie mowi "po owocach ich poznacie". Ogolnie to co mowi Tomasz Piatek zarezonowalo we mnie a pewnie jest to tylko czubek gory lodowej. Kiedys sobie przeczytam jego ksiazke
  • Odpowiedz