Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt ciekawe czy jak jakiś Normik/Oski mówi do przegrywa "wyjść do ludzi" to w głębi duszy ma nadzieję że stanie się to co na obrazku? Nie mówię że tak jest po prostu jestem ciekaw czy tak może być czasami
  • Odpowiedz
@Cztero0404

Wrzucanie takiech memów jest potencjalnie szkodliwe dla pewnej grupy mężczyzn wierzącej w takie gówno.


Żeby być pewnym siebie i mieć charakter to trzeba być co najmniej przeciętny z wyglądu, jak jakiś Incel będzie próbował być pewny siebie to inni ludzie będą to uważać za "irytujące" a nie jak w przypadku Chada jako zaletę
  • Odpowiedz
@power-weak Nie, oni po prostu nie wierzą, że ktoś może nie mieć powodzenia u k0biet, jak oni od zawsze nigdy nie mieli z tym problemu i zawsze jakaś im wskoczy do wyra to nie zrozumią pespektywy kogoś, od kogo jak próbował zawsze lochy uciekały jak od trędowatego...
  • Odpowiedz
  • 8
@Cztero0404 Ale wypisujesz farmazony i g..., kolejny bałwan na tagu. Wiele badań to potwierdza, że pewność siebie jest inaczej odbierana w przypadku atrakcyjnego mężczyzny, a zupełnie inaczej, gdy facet jest brzydki. Napisał ci to gościu, który jest brzydki i niski, ale zanim zaczniesz wypisywać tu tradycyjne, że incel nie ma prawa się wypowiadać, to więc, że bardzo dobrze znam życie. Przede wszystkim nie jestem incelem, mam żonę rodzinę i pracuję i
  • Odpowiedz
Ale wypisujesz farmazony i g..., kolejny bałwan na tagu. Wiele badań to potwierdza, że pewność siebie jest inaczej odbierana w przypadku atrakcyjnego mężczyzny, a zupełnie inaczej, gdy facet jest brzydki. Napisał ci to gościu, który jest brzydki i niski, ale zanim zaczniesz wypisywać tu tradycyjne, że incel nie ma prawa się wypowiadać, to więc, że bardzo dobrze znam życie. Przede wszystkim nie jestem incelem, mam żonę rodzinę i pracuję i gdybym na
  • Odpowiedz
@kptDoopa w skórze mówił że: "wystarczy być pewny siebie i mieć charakter" a wygląd nie jest wcale taki ważny i że ten mem z wpisu może być "potencjalnie szkodliwy" bo może odstraszać mężczyzn żeby zagadywali do ludzi
  • Odpowiedz
  • 2
@Cztero0404 Znam w przeciwieństwie do ciebie. Zawsze byłem ekstrawertyczny, rozmawiałem z kobietami i rozmawiam na co dzień. Jeżeli nie jesteś przystojny to zgadywanie do obcych kobiet w celu podrywu, jest skrajnym idiotyzmem. Chyba, że jesteś masochistą.
  • Odpowiedz