Wpis z mikrobloga

w czym problem?


@Sterling_Archer: w tym problem że mnóstwo #!$%@?ów jak będzie ich zjazd to ci się wpieprzy przed maskę bez patrzenia. A jeszcze gorzej - wyprzedzanie z prawej jest niebezpieczne a ja jedziesz pustym prawym to konieczne.

Oprócz tego masz lewy zapchany sznurem samochodów. Kiedy ty będziesz musiał wyprzedzić. Albo wpuścić kogoś z wjazdu.
  • Odpowiedz
  • 13
@UnitrA to mnie mega triggeruje. Nawet jak kolejne auto wyprzedza prawym pasem takich delikwentów co jadą środkowym, to nie przychodzi im żadna refleksja, że coś z ich sposobem jazdy jest nie tak...
  • Odpowiedz
I tak słowem uzupełnienia - w terenie zabudowanym można wyprzedzać po prawej stronie i jest to opisane w KD.


@EkspertEkspertow: poza też.

Przejedźcie się do krajów gdzie macie nawet i po pięć pasów ruchu, i narzekajcie, że ktoś stale jedzie lewym obok was ¯\(ツ)/¯


A to jest prawda. XD

Wszędzie za granicą jeżdżą tak jak na foto i nikt się o to nie sra tylko wielki polski kierowca jest "zirytowany" chociaz
  • Odpowiedz
tu na zdjeciu nawet nie ma co wyprzedzac, przez co osoba jadąca jakies 110-120 musi wyjezdzac na lewy, przez co wyhamowuje ludzi ktorzy leca te 140-160.


@harrame: ej, ale jak oni ci tak bardzo przeszkadzają możesz ich wszystkich wyprzedać jadąc cały czas prawym, po co skakać po pasach?

Kultury i uzycia mozgu na polskich autostradach jest zero, ale jak zdarzy sie wypadek to potem wykopki piszace "a co ci to przeszkadza,
  • Odpowiedz
gdyby nie to, że wiem jak jeżdżą Polacy po autostradach byłbym pewien, że trollujesz, ale nie niestety po prostu jesteś głupi xD


@papieska_ONUCA: to nie Polacy, wszędzie w Europie tak jeżdżą, ale tylko w Polsce jest o to ból dupska.
  • Odpowiedz
@UnitrA: jechałem wczoraj wieczorem przez a1 od Łodzi do kato. Królewiczów środkowego pasa jadących 110 było łącznie ze 20. Tirow na prawym praktycznie zero. Ja ich wyprzedzam dwa pasy w lewo I dwa pasy w prawo, w miarę blisko przed dziobem ( Ale bez przesady! Nie chce zeby ktos tam panikowal albo hamowal) niektórzy łapią aluzje i tez zjezdzaja na prawy a inni niebardzo. Prawo jazdy z chipsów...
  • Odpowiedz
ale można nim jechać nie tamując ruchu


@EkspertEkspertow: Chyba niczego głupszego w tym miesiącu nie przeczytałem. Przecież te sieroty jadące zawsze środkowym, nie ogarniają co się dzieje w okół nich. Więc nawet nie mają świadomości tego, że wprowadzają zamieszanie na drogach. Masz wolny prawy pas to #!$%@? na ten prawy pas, a nie spisz na środkowym i później trzeba kombinować, jak wyprzedzić tego na prawym, jadąc na prawym kiedy wy ofermy
  • Odpowiedz
@kogut_20:

jak widzę prawy wolny, a taka sierota jedzie środkiem to mu mrugam i go wyhamowuję do 70 z prawym migaczem, większość zjeżdża finalnie na prawy


I to rozumiem Twoim zdaniem stwarza mniejsze zagrożenie niż typ jadący środkiem 100-110km/h? Ty #!$%@? normalny jesteś?
  • Odpowiedz
@pumba320 prawym jedzie tir, środkiem sierota 95 km/h, a lewym leci biała skoda 180 km/h, natomiast ja jadę przepisowe 140. Jak mam wyprzedzić tira, skoro pajac mi tarasuje środkowy pas? Pasem zieleni czy poboczem?
  • Odpowiedz
i później trzeba kombinować, jak wyprzedzić tego na prawym, jadąc na prawym kiedy wy ofermy jedziecie środkowym wolniej od prawego


@CREATE_USER: nie żeby coś, ale to ty jesteś ofermą jeśli jadący środkowym pasem stanowią dla ciebie takie ogromne zagrożenie i problem. xd

I zupełnie niepotrzebne zmienianie 2 pasów na raz przez wasze debilne zachowanie. HA TFU na takich jak ty.


Gościu, masz cały prawy pas dla siebie ponoć przecież. Nawet nic
  • Odpowiedz
@UnitrA: W takim przypadku najlepiej jechać środkowym pasem.
Nie trzeba co chwilę zmieniać pasa, w celu wyprzedzenia ciągnika siodłowego, oraz niedzielnych kierowców.
Zresztą na prawym najczęściej występują koleiny w większej ilości, przez co mocno się obniża komfort podczas podroży.
  • Odpowiedz
prawym jedzie tir, środkiem sierota 95 km/h, a lewym leci biała skoda 180 km/h, natomiast ja jadę przepisowe 140. Jak mam wyprzedzić tira, skoro pajac mi tarasuje środkowy pas? Pasem zieleni czy poboczem?


@kogut_20: zwolnić na chwilę, poczekać aż debil #!$%@? sobie pojedzie i zmienić pas na lewy? Naprawdę to takie trudne? xd
  • Odpowiedz