Wpis z mikrobloga

nigdy nie miałeś na liczniku 145, kiedy wyprzedzałeś dynamicznie kogoś, kto jedzie 120?


Ale to ty masz pretensje do ludzi jeżdżących środkowym pasem, że łamią przepisy, nie ja. Na autostradach nie ma potrzeby wyprzedzać dynamicznie. Przede wszystkim przewidywalnie i bezpiecznie.

jechałeś kiedykolwiek po autostradzie, jako kierowca? bo wydaje mi się, że byłeś tylko pasażerem


@kogut_20: zdecydowanie częściej i więcej niż ty.
  • Odpowiedz
@UnitrA @kosmita @EkspertEkspertow

Wiecie skąd się bierze to, że wszyscy jadą środkowym pasem?

Ze #!$%@? infrastruktury.

Prawy pas co chwilę się kończy. A to zjazd, a to pas tylko w prawo, a to po prostu znika itd. Nie ma wcześniej oznaczenia.

Jeśli chciałbyś trzymać się cały czas prawolego, to zmieniasz na prawy, kawałek jedziesz, widzisz, że się kończy (w ostatniej chwili, bo nawet jadąc te 80 km/h nie widzisz psów daleko na
  • Odpowiedz
@Krupier jeśli twierdzisz, że nie ma potrzeby wyprzedzać dynamicznie na autostradzie znaczy to tyle, że autostrada nie jest dla ciebie i korzystasz z niej w sposób rekreacyjny
  • Odpowiedz
@EkspertEkspertow nie wyprzedzają ziom, oni tak jadą

Zresztą nawet gdyby wyprzedzali to powinni zjechać na prawy, zgodnie z przepisami i dla poprawy płynności ruchu


@UnitrA: w mieście często jak się śpieszę to lecę prawym bo najszybszy xD mam wrażenie że dla 95% kierowców prawy to lawa...
  • Odpowiedz
@UnitrA: Bo prawym jeżdżą tiry i nawet jeśli akurat ich tam nie ma to ten pas jest najbardziej zepsuty właśnie od ciężkich pojazdów, osobówki lubią śmigać środkiem bo ten pas jest w dużo lepszym stanie zazwyczaj i mniej połatany (łaty też tworzą nierówności).
  • Odpowiedz
@pumba320: ahhhh klasyczny wykopek jest klasyczny. Lekkie przekraczanie prędkości na autostradzie? Zabić, #!$%@?ć, zabrać prawko na 100 lat. Jechanie środkowym pasem, gdy prawy jest wolny powodując tym samym w #!$%@? zamieszanie na drodze, nawet u tych którzy jadą zgodnie z ograniczeniami? Nie no wszystko git, jest w pyte, a komu to przeszkadza? XDDD
  • Odpowiedz