Wpis z mikrobloga

@dzbanzyciowy: Po pierwsze zależy w co chcesz grać. Jak w fps online to wiadomo, że Hz ma tutaj dużo większe znaczenie. Po drugie 1440p przy 24” nie ma sensu. Można go rozważać dopiero od 27” bo masz dobre przełożenie ilości pixeli do rozmiaru monitora PPI. Za mała przekątna ekranu by ta rozdzielczość coś dawała. I tak do 30-32”, bo potem 4K. Korzystanie z małego monitora z dużą rozdzielczością jest mało wygodne
  • Odpowiedz
  • 0
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE nie wiem kim jest ten twój profesjonalista i w sumie #!$%@? mnie to obchodzi. Wiem, że niema czegoś takiego jak zbyt wysokie PPI. Więcej pikseli na cal = lepiej. Wiem również, że jesteś dzbanem, który nawet właściwej osoby do odpowiedzi nie umiał otagować i przeczytałem to tylko i wyłącznie dlatego, że ten pajac nade mną od dziwnych teorii zaczął się bawić w wysyłanie jakichś obrazków z dupy
  • Odpowiedz
@Ralphs: Zmień majty, bo wyraźnie popuściłeś i cie gumka uciska. Powiem krótko: w dupie byłeś i gówno widziałeś. Nie udzielaj się w tematach, o których nie masz pojęcia gdzie chłopski rozum nie ma zastosowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morguliusz ale merytorycznie( ͡° ʖ̯ ͡°)
A wiesz co jest najlepsze? Że ja nawet teraz nie odpisałem do Ciebie, a i tak wbiłeś na wątek, nie wywołany przez nikogo do tablicy, żeby sprawdzić co i jak, przegrywie xD
Spójrz na PPI w monitorach 27 4k, które za dwie generacja kart graficznych staną się tym czym teraz jest 27 1440p, bo to moc GPU i nasze portfele przy zakupie
  • Odpowiedz
  • 0
@Morguliusz przecież merytorycznie wytłumaczyłem czemu jesteś w błędzie. Podałem przykłady, podałem dlaczego.
Jedyne co potrafisz zrobić w zderzeniu z moimi kontrargumentam, to wyraz dźwiękonaśladowczy albo śmieszny obrazek.
A wiesz co znowu jest najlepsze? Że #!$%@? zostałeś olany i nikt dalej z Tobą nie chciał dyskusji kontynuować, a mimo to wracasz do wątku, żeby odpowiedzieć jakiemuś randomowi z wykopu, który Cię zezłomował, bo pewnie nie możesz z tego powodu spać po nocach. Cóż
  • Odpowiedz
@Ralphs: Wróciłem, bo dostałem stare powiadomienia dzidzio i zobaczyłem, że coś tam naskrobałeś, a ty jak zwykle jakieś teorie odklejeńca xD
Przykłady podałeś? #!$%@? GDZIE?XD Czekaj. Masz na myśli ten zajebisty przykład "bO ApPle TaK mA"? XD o ludzie. Czy może przykład "Producenci nie dają większych rozdzielczości, bo spiseg i tylko karty blokujo rozwój". To chcesz nam powiedzieć, że cały przemysł oparty jest o jednego czy dwóch producentów kart? Popatrz. Ja
Morguliusz - @Ralphs: Wróciłem, bo dostałem stare powiadomienia dzidzio i zobaczyłem,...

źródło: productivity-thomas-frank

Pobierz
  • Odpowiedz