Wpis z mikrobloga

Jestem sobie dzisiaj w sklepie, a przede mną stoi dwóch chłopaczków. Kupują sobie spokojnie jakieś ciastka. Płacą i wychodzą trzymając się za ręce. Wtem normalnie wyglądająca pani w średnim wieku stwierdza "pieprzone geje" i następuje tyrada na temat gejów.

Ja sam nic nie mam do gejów i aż do teraz nie mogę wyjść z zaskoczenia skąd w ludziach taka bezpodstawna nienawiść. Żeby jeszcze się całowali albo emanowali swoją seksualnością nieprzyzwoicie, ale po prostu zrobili zakupy i poszli. Wytłumaczy mi ktoś?

#coolstory #geje #homoseksualizm #prawica #lewica #lgbt
  • 211
@danin: Zgadzam się, że zwrócenie uwagi to nic złego, ale jest chyba różnica między "Przepraszam, czy mogliby panowie nie trzymać się za ręce, bo razi mnie takie zachowanie?", a "Pieprzone geje, wszędzie się teraz panoszą...".

@Wislanin: Sam nie chcę równości związków tej samej płci i heteroseksualnych ale trzymanie się za rękę to nie to samo co ruchanie na widoku albo to co się czasem na paradach równości odwala.

I tutaj
@naczarak: Napisałem, że nie widzę nic złego w tym, że ktoś otwarcie i bez agresji głosi swoje zdanie na dany temat. Co do Twojego pytania nie miałbym nic przeciwko. Zdziwiłbym się, owszem, ale przecież nie zabronię wyrażania własnej opinii. Moim zdaniem też trochę cebulanctwo, ale przecież nic złeo w poproszeniu o coś?

@Wislanin: No właśnie, TWOIM zdaniem homoseksualizm jest amoralny. W Twoim systemie wartości. I świat ma się akurat do
Jestem sobie dzisiaj w sklepie, a przede mną stoi dwóch chłopaczków. Kupują sobie spokojnie jakieś ciastka. Płacą i wychodzą trzymając się za ręce. Wtem normalnie wyglądająca pani w średnim wieku stwierdza "pieprzone geje" i następuje tyrada na temat gejów.


Ja sam nic nie mam do gejów i aż do teraz nie mogę wyjść z zaskoczenia skąd w ludziach taka bezpodstawna nienawiść. Żeby jeszcze się całowali albo emanowali swoją seksualnością nieprzyzwoicie, ale po