Wpis z mikrobloga

Jednym z argumentów by NIE wysyłać kobiet na front jest to, że one mogą mieć dzieci. A z kim one będą mogły mieć te dzieci jak się okaże, że połowa mężczyzn w ich wieku nie żyje albo jest kaleka.
Przecież to nie działa tak jak u zwierząt, że jest lew - samiec alfa i on zapładnia stado samic. xD U ludzi to działa "trochę" inaczej - mamy pary na całe życie, bo przecież te dzieci musi ktoś utrzymać przez minimum 18 lat, jeden rodzic miałby z tym problem a i to, że jeden facet byłby mężem kilku kobiet jest nierealny, bo która kobieta świadomie by tego chciała.

#wojna #ukraina
  • 14
  • Odpowiedz
@aleksc W Polsce kobiety tak garną się do rodzenia dzieci że mamy jeden z najniższych wskazników dzietności i to bez posiadania powojennych kalek.

Przez wieki było tak że kobiety rodzą dzieci a mężczyźni giną na wojnie. Każda płeć miała swoją "misję" do wykonania.

Jeśli dzisiejsze pokolenie kobiet nie wykonuje swojej części tej "misji historycznej", to nie widzę przeciwwskazań by w zamian wzięły na siebie część typowo męskich obowiązków.

Armia Czerwona w
  • Odpowiedz
  • 4
@aleksc

Przecież to nie działa tak jak u zwierząt, że jest lew - samiec alfa i on zapładnia stado samic. xD U ludzi to działa "trochę" inaczej


To działa dokładnie tak samo jak u zwierząt, którymi de facto jesteśmy. Bo czy jest biologiczna przeszkoda l, by jeden mężczyzna zapłodnił 100 kobiet. Różnica jest taka, że my mamy normy społeczne, które zakazują takich praktyk teraz.
I Nie tylko ludzie łącza się w
  • Odpowiedz
A z kim one będą mogły mieć te dzieci jak się okaże, że połowa mężczyzn w ich wieku nie żyje albo jest kaleka.


@aleksc: wystarczy jeden płodny kaleka, żeby obsłużyć mnóstwo kobiet, naprawdę tego nie wiedziałeś? Na biologii chodziłeś na wagary?
  • Odpowiedz
  • 0
wystarczy jeden płodny kaleka, żeby obsłużyć mnóstwo kobiet, naprawdę tego nie wiedziałeś? Na biologii chodziłeś na wagary?


@Nieszkodnik: widzę, że dalszej czesci mojej wypowiedzi nie przeczytales a długa nie była......

Jeśli kobieta waży 60kg, to padnie w takim rynsztunku, zanim dojedzie do linii styczności


@user_no_4: ale ja ważę 58 kg, bo mam 170 cm wzrostu a kobieta nie jestem :(((.
  • Odpowiedz
ale ja ważę 58 kg, bo mam 170 cm wzrostu a kobieta nie jestem :(((.


@aleksc: no to nikt nie bedzie cie wysylal na front w rozklekotanym BWP ¯\(ツ)/¯

spokojnie
  • Odpowiedz
widzę, że dalszej czesci mojej wypowiedzi nie przeczytales


@aleksc: znasz te fakty?

Praojcem co najmniej kilkunastu milionów mężczyzn w Azji jest Czyngis-chan, krwawy wódz Mongołów, a miliony innych odziedziczyło geny protoplasty chińskiej dynastii Qing. Także wielu Europejczyków może być ich
  • Odpowiedz