Wpis z mikrobloga

a czy do zakupu obligacji skarbowych wystarczy te konto zero czy trzeba jeszcze jakieś inne?


@kutafonixor: Do zakupu obligacji w ogóle nie potrzebujesz konta bankowego. Potrzebny jest rachunek rejestrowy w biurze maklerskim.
  • Odpowiedz
Mamy konto za Zero do którego można zamknąć kartę aby nie było naliczanej opłaty.


@EkspertPKO: @kutafonixor: tylko pamietaj ze aby zamknac karte, musisz sie wybrac do oddzialu, bo bank nie ma takiej opcji przez bankowosc internetowa czy aplikacje mobilna... :)
  • Odpowiedz
tylko pamietaj ze aby zamknac karte, musisz sie wybrac do oddzialu, bo bank nie ma takiej opcji przez bankowosc internetowa czy aplikacje mobilna... :)


@rtg_: myślałem że w pko już można wszystko przez neta, w ING mogę w sumie wszystko wyklikac z apki. Ten raz się przejdę ;) dzięki!
  • Odpowiedz
  • 0
@rtg_: Można zastrzec bez zamówienia nowej:
- w aplikacji mobilnej IKO: Moje produkty / Karty / klik w kartę / 3 kropki w prawym górnym rogu / Zastrzeż kartę / proszę odznaczyć opcję zamówienia nowej karty,
- na infolinii.
W takiej sytuacji konto będziemy traktować jak rachunek bez karty. Opłatę za obsługę karty naliczymy proporcjonalnie do jej zamknięcia. W kolejnych okresach rozliczeniowych nie będziemy naliczać opłaty za kartę.
  • Odpowiedz
  • 0
@rtg_: Po zastrzeżeniu karty bez zamawiania nowej, jest ona zamykana. W takiej sytuacji opłatę za obsługę karty naliczymy proporcjonalnie – do momentu zamknięcia.
Całkowitą rezygnację z karty można złożyć w formie pisemnej w oddziale banku. Do czasu rezygnacji z karty będzie można ją zamówić.
  • Odpowiedz