Wpis z mikrobloga

@zzbkk: Dokładnie, przecież to jest tanie i gówniane. Na ali masa lepszych (realnie, bo z szafirem i mechanizmami seiko+lepsza obróbka materiałowa) do 500pln. Bossa ztcp to fossil produkuje.
  • Odpowiedz
Karakan fan marki xD
Choć znając jego ogarnięci życiowe, pewnie zegarek dostał od jakiegoś podnóżka i zapewne spodobał mu się bo widzi boss i angielski zna na tyle, że wie, że to szef :D
FrasierCrane - Karakan fan marki xD
Choć znając jego ogarnięci życiowe, pewnie zegare...

źródło: hq720

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@radziuxd: Spokojnie, to nie z dzisiaj tylko z jakiegoś wiecu PiSu niedawno.
Wpis to tylko żarcik z tego, że Kaczyński najpierw się spóźnił bo myślał, że komisja jest o wcześniejszej godzinie (co by to nie znaczyło xD) a potem nie było go pół godziny podczas 5 minutowej przerwy.
  • Odpowiedz
Przecież widać, że inaczej się wskazówki układają na obu zdjęciach. Kiepska zarzutka ;)
  • Odpowiedz
@Tasde co za mały, zakompleksiony karakan. Zobaczył zegarek z napisem BOSS i jego przerośnięte ego połączyło kropki
( ͡ ͜ʖ ͡)

Zegarek od firmy która ubierała nazistów, a do produkcji swoich ciuszków wykorzystywała przymusowo więźniów z obozów koncentracyjnych.

Ha TFu
  • Odpowiedz
@dplus2:

Nie ma co się afiszować brakiem wiedzy


nie czaje xD
jak mam zegarek do gory nogami i dotykam dlonia czola to dalej go mam do gory nogami i dalej trudniej mi przeczytac czas, niz jakbym mial zalozony normalnie
  • Odpowiedz