Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam już konta na wykopie i stąd anonim.

Jeśli mieliście do tej pory problem ze znalezieniem normalnej dziewczyny, która ma w głowie coś więcej niż chodzenie po klubach i fotki na pokaz na insta to chciałbym wam polecić Ukrainki.

Jestem z jedną od roku i jest naprawdę świetna. W okresie ostatnich 2-3 lat część znajomych też poznała dziewczyny z Ukrainy i póki co brak wtopy. Dosyć szybko pojawiły się takie tematy jak ślub, dzieci, wspólne mieszkanie, ale przynajmniej jestem z dziewczyną, która wie czego chce od życia i mam z nią wspólną wizję na przyszłość. Z wyglądu też nie mam na co narzekać, ładna, elegancka, szczupła i wysportowana.

Jeśli wolicie nieco bardziej tradycyjne kobiety z poważniejszym podejściem do życia niż dorosłe dziewczynki to spróbujcie się przekonać do dziewczyn ze wschodu i może nie pożałujecie.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Jeśli mieliście do tej pory problem ze znalezieniem normalnej dziewczyny, która ma w głowie coś więcej niż chodzenie po klubach i fotki na pokaz na insta to chciałbym wam polecić Ukrainki.


@mirko_anonim: jprdl... znowu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kolejny przegryw, co leci na ukri, bo są idealne, a Polki to tylko kluby i Instagram. Ciekawe, co powiesz, jak za rok się rozczarujesz, bo będzie chciała dziecka, ślubu a potem rozwodu i alimentów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to zależy u nich wszystko jest dość bardzo spolaryzowane , albo skromne kobiety ze wsi które ugotują i zrobią wszystko koło domu albo znowu kijowskie madam które mają oczekiwania których nie ma żadna polka
Ja często oglądam niemieckie tik toki to jedna nagrywała że jest oburzona że ukraincy kupują im droga biżuterię , zabierają do spa kupują ogromne bukiety kwiatów a Niemcy dają mały bukiecik w celofanie tak że no w
  • Odpowiedz
@kabotyno

@mirko_anonim kolejny przegryw, co leci na ukri, bo są idealne, a Polki to tylko kluby i Instagram. Ciekawe, co powiesz, jak za rok się rozczarujesz, bo będzie chciała dziecka, ślubu a potem rozwodu i alimentów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jasne a świstak zawija w sreberka , polki też masz które tak robią , nie powinno się kogoś oceniać po samej narodowości
Menda się może trafić w każdym
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @theoretically mityczne Ukrainki szukające chłopa dla papierka których nikt nigdy nie widział i nie słyszał xD mój ulubiony stereotyp rodem z lat 90 z USA
@Linnior88 większość Ukrainek które znam są TOP, więc nie wiem czy tak nie oceniać po narodowości :) przykładowo coraz więcej polek np. nie umie gotować, co jest dla mnie szokiem


  • Odpowiedz
A może po prostu każda w miarę normalna dziewczyna jest zajęta, ma męża i dzieci, a te, które zostały wolne, mają problemy z głową, i nie nadają się do związku. Nie wiem, choć się domyślam.
Trudno żeby w kraju gdzie połowa chłopów jest wolna, laska nie była w stanie sobie ogarnąć męża.
  • Odpowiedz