Wpis z mikrobloga

nie no, jak ci ktoś cie zacznie wyzywać to normalne jest, że spuścisz mu #!$%@?, prawda?


@G06DbT No to mamy już sposób aby spalić samochodu kibolom. Podchodzisz do takiego kibla Wisły, mówisz że Wisła to #!$%@?, potem dostajesz kosę, a na koniec palisz samochody.
  • Odpowiedz
@Apode: i to wszystko na parkingu sklepu. Jakoś nie sądzę, żeby wszyscy akurat byli na zakupach, tylko pewnie ta dzicz robi sobie prywatny parking na terenie sklepu. I później przez takich zjebów normalni ludzie muszą pobierać bilety z tych nieszczęsnych automatów apcoa.
  • Odpowiedz
@Apode Nono, dzielni Polacy mocno reagują na pobicie w bójce, do której jak się okazuje sami mogli prowokować.
Ciekawe jak Polacy reagowali np. na bestialskie okaleczenie 12-latki z Rzeszowa przez ukrainca?
Ciekawe, może zamiast codziennie po kilka razy pisać "Gejom sława!" pisali to tylko raz??
Chociaż nie wiem czy to nie za ekstremalne.
  • Odpowiedz
ale widziałeś pełen obraz tego zdarzenia? #!$%@? patusy ich wyzywały, więc w sumie nie dziwne że dostali po mordzie. Sytuacja aż taka oczywista nie jest


@gorillaz: Nie jesteśmy w podstawówce, to że ktoś cię wyzywa to nie daje ci prawa żeby go skatować. To jest właśnie cywilizacja.
  • Odpowiedz
to ze ktos spuścił #!$%@? patusowi nie daje ci prawa zeby palić samochody, to jest właśnie cywilizacja.


@floojd: ale to ja je podpaliłem? Co ty bredzisz człowieku?
  • Odpowiedz