Wpis z mikrobloga

Mirki jak oceniacie tę p0lkę ? To była moja pierwsza miłość z 5 klasy podstawówki jednostronna rzecz jasna (chociaż dwa razy miałem okazje by być może zaplusować u niej, gdy nikt na zabawie nie chciał z nią tańczyć lub jak sama z siebie zagadała do mnie gdy byliśmy sami w klasie bo odbierałem soki które wcześniej zostawiłem u naszej wychowawczyni w szafie, jednocześnie bałem sie, że mnie wyśmieje z tańcem, a drugą sprawą nie wierzyłem, że szczerze wobec mnie pyta, tak więc odpowiedziałem jej gburowato żeby zajęła się swoimi sprawami) byłem w niej zakochany 10 lat i zlałem przez to 4 fajne loszki i 1 jedną w miarę sobie, na przestrzeni 8 lat które były mną zainteresowane, gdy się dla niej odchudziłem. Odkochałem sie dopiero w 2018 roku gdy poznałem pewną Uzbeczkę, ale ona była po prostu miła i źle to odebrałem. Przez to zacząłem rozumieć ile straciłem okazji...

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
wiecznysingiel97trt - Mirki jak oceniacie tę p0lkę ? To była moja pierwsza miłość z 5...

źródło: temp_file4013040519506360557

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: 6/10 imo. Dość atrakcyjna, ale nie jest typem żylety. Posiada dość duże uszy które zasłania włosami. Nieco wypukła twarz, taka "do przodu". Oczy ładne, brew też całkiem, trochę bym brewke poprawił, bo tam gdzie brew się kończy to ma jaśniejsze te włoski. Kredka starczy. Usta śliczne. Włosy przetluszczone, durny przedziałek. Sprawia wrażenie jakby zaniedbywała włosy. Trochę szara myszka taka całkiem atrakcyjna. Ubrana w kożuch. Nie widać biustu. Na Pewno szczupła.
  • Odpowiedz
@koniarz ok 168 cm wzrostu Ja też mam wysokie czoło ręce podobnie kościste była dla mnie dawno temu ideałem w latach podstawówki mierzyłem ok. 183 cm. Teraz mam 190 cm. Nos też mam podobny. Jednak brak wiary wyśmiewanie sie ze mnie w szkole sprawił, u mnie braku pewności siebie i być może straciłem szanse na szczęście była bardzo inteligentna i 6stkową uczennicą i bardzo ambitna imponowało mi to. Lecz to szczęnięce zauroczenie
  • Odpowiedz