Wpis z mikrobloga

Napisałem do byłej agencji z #niemcy kiedy wyślą mi wypłatę za cały kwiecień(?) Kobieta z biura każe mi zadzwonić do byłego szefa - płacono mi mniej niż na umowie więc na pewno będzie chciał się targować. Nie ma bata żebym się zgodził, chodziłem do pracy nawet w niedzielę. Gdzie mogę ich zgłosić, żeby w końcu dostać te pieniądze? ()
#emigracja #swstory #praca
SaintWykopek - Napisałem do byłej agencji z #niemcy kiedy wyślą mi wypłatę za cały kw...

źródło: temp_file8395922677333570428

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@DeutscheGesetze @dsomgi00
Sorki mordki, ale co Wam poradzi zoll czy finanzamt jesli wszystkie skladki byly odprowadzane, a sama praca nie byla na czarnucha?

Najlepiej #!$%@? pozwem, albo grozba pozwu, albo stwierdzeniem ze dobrze ze ma sie wykupiony rechtsschutz, ale w wypadku @SaintWykopek bedzie to grozba bez pokrycia.

Najlepiej w wypadku OP'a, ktory nie jest w stanie zalatwic tego samodzielnie udac sie do prawnika, ale tu za sama porade trzeba zaplacic, a dla
  • Odpowiedz
  • 0
Pytanie czy OP ma chociaz zwykle godzinowki zeby miec z czyms isc do sadu.


@NexciaK W firmie w której pracowałem przez tą agencję wszystko było na chipa - więc teoretycznie tamta produkcja ma w systemie wszystkie moje godziny. Wystarczyłoby dostać od nich jakiś scan, czy zrzut ekranu.
  • Odpowiedz