Wpis z mikrobloga

nic mnie tak nie #!$%@? jak gadanie tych zawodowcu ze masz ich szanowac bo oni trenują i mają sie za nadludzi XDDD rozumiem szanowac jakies pielęgniarki czy cos takiego ale zawodnika mma mam szanowac bo trenuje i tak zarabia? to ja tez prosze o szacunek bo trenuje na silowni ( ͡º ͜ʖ͡º)
#famemma
MarcinE45 - nic mnie tak nie #!$%@? jak gadanie tych zawodowcu ze masz ich szanowac b...

źródło: temp_file7649659206147464521

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@MarcinE45 zgadzam się oni gadają o tych swoich zasadach z tym że te zasady obowiązują wtedy jak to oni są oprawcami jak tylko im się noga powinie (pójdą siedzieć) to już zasady nie obowiązują i sypią wspólników za koleja. Mało tego każdy z nich jest kozak jak są w grupie przeważnie minimum 4/5.
  • Odpowiedz
rozumiem szanowac jakies pielęgniarki czy cos takiego ale zawodnika mma mam szanowac bo trenuje i tak zarabia?


@MarcinE45: Nie mogę się zgodzić z tobą w pełni. Przede wszystkim poziom szacunku do danego sportowca ogólnie człowieka jakiegokolwiek niezależnie od płci oraz tego czym się zajmuje zależy również a raczej przede wszystkim od jego postawy. Możesz świecić przykładem lub po prostu być w porządku a możesz być takim następnym pokemonem do tej
  • Odpowiedz