Wpis z mikrobloga

@limitless93 ja #!$%@?ę jak ludzie lubią się #!$%@? w nieswoje sprawy. Nie podoba Ci się to kończysz to, a Ty piszesz do obcej baby… prosiła Cię o pomoc? Dlaczego ludzie zakładają że ktoś potrzebuje pomocy, jak o nią nie prosił
  • Odpowiedz
@limitless93: baba coś #!$%@?ła i odwraca kota ogonem, aby całe zło na chłopa przeszło?
nowe nie znałem xDD
Każ jej grzecznie zabrać swoje klamoty, a potem grzecznie #!$%@?ć z twojego życia.
A jeśli chodzi o tamtą drugą to odpuść, lepiej patrzeć jak gówniane drzewo rośnie, niż strącać gówniane owoce
robeeert-zakolnica - @limitless93: baba coś #!$%@?ła i odwraca kota ogonem, aby całe ...

źródło: MC37RY

Pobierz
  • Odpowiedz
naraziła Twoje zdrowie, bo nie wiadomo czy gość jest czysty od STD.


@smallboobslover: a to po każdym poprzednim bolcu tak dziewczyny skrupulatnie się badają, że wiadomo, że ona była cały czas czysta, gdy zaczęła z OPem kręcić?
  • Odpowiedz
@limitless93:

no chyba nie liczy, że wyszła to zapomnę o temacie, a wieczorem znajdziemy się we wspólnym łóżku. Szkoda mi trochę gorzkich słów już na nią, bo to walka z wiatrakami. Dziś raczej ona wyląduje na kanapie, dam jej deadline na wyprowadzkę do końca miesiąca, mimo tego, że większość z was oponuje za natychmiastowym outem. Chciałbym jednak do końca pozostać ludzki i zachować minimum klasy. Na pewno ograniczę kontakt do minimum i nie planuje więcej pokazać, że zabolało, bo ona i tak ma to gdzieś.


No właśnie w takim momencie ludzkiego odruchu ona by zrobiła już z Ciebie pyzde i totalnie zniszczyła na koniec i narobiła problemów. Jakie minimum klasy? Hitlerowcom w obozie też byś minimum klasy na koniec okazywał…
Ch. Wie ilu obskoczyła po drodze.
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomina Mirko Thread Simulator. Brakuje tylko tutaj "adwokata diabła" (przeczytaj sobie definicję xD). Jutro wstaję i sprawdzam jak sprawy się mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bananek2: lol - nie wiadomo, czy tamta para nie sypia jeszcze z innymi ludźmi, czy mają jakieś choroby. Nic nie wiadomo o tych ludziach. Dlatego zdroworozsądkowo trzeba przyjąć ostrożną praktykę z brakiem zaufania, przeczytać o oknach i zbadać się.
  • Odpowiedz
Jeżeli po waszej rozmowie by zrozumiała swój błąd, to mógłbym zrozumieć deadline który jej dałeś. Jeżeli po takiej rozmowie nie widzi w ogóle swojej winy a jeszcze zwala wszystko na ciebie, to pakowalbym jej rzeczy w worki na śmieci i napisał smsa że ma czas do północy. Spakowanie jej rzeczy to nie kwestia pakowania księżniczki, tylko chęć jak najszybszego #!$%@? z domu, zanim wymyśli slodką zemstę
Uważaj na nagrywanie głosowe w telefonie,
  • Odpowiedz
Nie jesteś sędzią ani katem, nie oceniaj i nie wydawaj wyroku.


Jeśli powiadomisz, to możesz pogorszyć sprawę. Jeśli nie, mogą żyć szczęśliwi do końca życia.


@Yurusenai:czyli ma być pasywem w tej historii i biernie obserwować sytuację? Też taki jesteś na codzień? xD Co tu właściwie oceniać skoro OP dał materiały na podstawie których trzeba jedno - usunąc robaka...
  • Odpowiedz