Wpis z mikrobloga

  • 25
@BarkaMleczna @labedziejowski nie wiem jak mogę Wam bardziej udowodnić, że to nie bait. Jestem w szoku, że zebrałem tu tyle osób, liczyłem na rady od kilku osób odnośnie samego wysłania tego do żony, bo miotałem się od rana, a przerodziło się to w real time historię.
  • Odpowiedz
@limitless93: po co jej dajesz czas do końca miesiąca, ma się przy Tobie spakować i elo. A Ty zmieniasz zamki. Bo jeszcze okaże się, że przez ten czas będzie próbować coś wymyślić i albo próbować Cie urobic albo coś wymysli na zemstę. Może to ona pierwsza wymieni zamki kiedy Ty będziesz w pracy. A lokatora nie masz prawa na siłę wyrzucić. Także szybkie cięcie i zapominasz.
  • Odpowiedz
@limitless93: Fotka spakowanych gratów z twoim nickiem na kartce. I by było widać przedmioty że kobiece ale nie powiązujące. Ewentualnie wymienione zamki przed po też z nickiem. Bait nie bait ale można sobie wyobrazić taką sytuację. Wykopkowe historię zakładam że mają 1% szans że są prawdziwe.
  • Odpowiedz
@BozenaMal: O ile mi wiadomo, ślusarz nie wymieni zamków jeśli nie zobaczy twojego uprawnienia do lokalu, np. aktu notarialnego i dokumentu tożsamości. Nie jestem tylko pewien, czy wymagane jest to tylko przy awaryjnym wierceniu celem dostania się do lokalu czy jest to zawsze regułą. OP wyżej napisał, że on jest właścicielem, więc taki obrót spraw chyba można wykluczyć.
  • Odpowiedz
dam jej deadline na wyprowadzkę do końca miesiąca, mimo tego, że większość z was oponuje za natychmiastowym outem. Chciałbym jednak do końca pozostać ludzki i zachować minimum klasy


@limitless93: 2/10 xDD

takie zachowanie, to pchanie się w mentalny gips.
Coś na zasadzie, dres zaczepia Cie na ulicy, pyta się Ciebie, czy chcesz #!$%@?. Ty już obsrany, ale nagle dres się potyka, upada na głupi ryj uszkadzając przy okazji nogę. Ty zamiast go dobić lub uciekać, to wyciągasz rękę dając mu drugą szansę i czas, aby mógł zastanowić się. I on tak myśli, czy ma Ci #!$%@?ć, czy tylko #!$%@?ć, czy może jednak zawołać kolegów, bo przecież nigdzie nie idziesz, a jego noga boli.. ( ͡
  • Odpowiedz
@limitless93: ja miałem taka sytuację że moja była coś kręciła przez wiadomości z żonatym typem i to jego żona znalazła mnie w pracy, przedstawiła się i pokazała mi te wiadomości. Ja się wprowadziłem tego samego dnia, jego żona też wydawała się niezadowolona z tego faktu ale dziś minęło z 4 lata i widzę na fb że dalej są szczęśliwym związkiem. Jednak ślub i kredyt scalają związek. Ja nie miałem ani
  • Odpowiedz
@limitless93: Prześledziłem cały wpis i napiszę Ci jedno: przechodziłem różne sytuacje z kobietami, ale takiego #!$%@?, to jeszcze nie widziałem. Nie dawaj jej żadnego deadline'u, tylko spakuj jej rzeczy i #!$%@? za drzwi jak możesz bez obaw to zrobić zgodnie z prawem (nie wiem na kogo jest mieszkanie). Jeszcze jak zobaczyłem te teksty "nie tego oczekuje w związku", "znudziło mi się", to aż mnie krew zalewa. No #!$%@? mać. Każdemu
  • Odpowiedz
@BozenaMal: ta albo co gorsza poczeka aż wyjdzie i sama zmieni zamki, uderzy głosowa w kaloryfer zawola policję, niebieska karta i Zalaz wejścia do własnego mieszkania
  • Odpowiedz
Że stresu chce mi się rzygac, mam mętlik na temat tego czy dobrze zrobiłem i boje się następujących wydarzeń.


@limitless93: Chciałeś dobrze i zrobiłeś dobrze.
  • Odpowiedz