Wpis z mikrobloga

@limitless93: Z jednej strony nie spodziewałem się takiej odpowiedzi od niej, z drugiej to nie czuje się zaskoczony, bo jeżeli mu ufała i ufa to jak ktoś nieznajomy jej nagle wypisuje jakieś przesłanki o tym, że cos jest nie tak to w pierwszej chwili sobie myśli, #!$%@?
  • Odpowiedz
@limitless93: zaraz zaraz, pół roku już mogło być coś na rzeczy a oni pół roku są małżeństwem, czyli op się żenił i jednocześnie kręcił z twoja ex. Kim są tacy ludzie to się w głowie nie mieści. Szkoda jego żony, która chyba woli wyprzeć prawdę niż go rzucić. A powinna.
  • Odpowiedz
  • 64
@BozenaMal no po jej odpowiedzi to nie wiem sam czy dobrze zrobiłem, może są w otwartym związku. Czekam na powrót mojego szlaufika do chaty, na pewno się dowie i dziś będzie apogeum konfliktu
  • Odpowiedz
@BozenaMal

@limitless93: zaraz zaraz, pół roku już mogło być coś na rzeczy a oni pół roku są małżeństwem, czyli op się żenił i jednocześnie kręcił z twoja ex. Kim są tacy ludzie to się w głowie nie mieści. Szkoda jego żony tylko która chyba chce wyprzeć prawdę

Czasem to się cieszę że jestem singielka , ludzie są obrzydliwi
  • Odpowiedz
  • 65
@BozenaMal tak, u mnie bez ślubu, strata roku tylko.
Że stresu chce mi się rzygac, mam mętlik na temat tego czy dobrze zrobiłem i boje się następujących wydarzeń. Jedno co dobre - sumienie mam czyste
  • Odpowiedz