Wpis z mikrobloga

Ale to znaczy że incele i przegrywy maja min. dwójkę dzieci tak?


@paww: To znaczy że incel zanim zacznie wyciągać pieniądze z systemu to się zabije z depresji i jest zyskiem netto, a Juleczka pójdzie na przedwczesną emeryturę, będzie łaziła po lekarzach, dożyje setki i wydrenuje system do cna odbierając więcej niż włożyła więc jest stratą netto.

Nawet jak oboje się nie rozmnożyli to incel jest mniej obciążający budżet.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs nie no, gorsze są jeszcze rodziny patusów które mimo że mają dzieci to wyciągają w #!$%@? hajsu z socjalu a dzieci wychowują tak że będą później robić to samo.
Ale zaraz potem są bezdzietne kobiety.
20 lat na emeryturze sobie posiedzą drenując NFZ, chłop mimo że zazwyczaj dużo ciężej pracuje rujnując sobie zdrowie to będzie miał potem tylko 8 lat odpoczynku. Gdzie tu sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
  • 5
20 lat na emeryturze sobie posiedzą drenując NFZ, chłop mimo że zazwyczaj dużo ciężej pracuje rujnując sobie zdrowie to będzie miał potem tylko 8 lat odpoczynku. Gdzie tu sprawiedliwość


@BardzoDobrzeSieStalo: jeden jedyny argument podnoszony zawsze bo nie macie innych pomysłów. a nie, jeszcze wojsko, sory.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: ale to prawda bo wszyscy faceci z kat. D z kwalifikacji wojskowej, ba, nawet incel z prawkiem C+E jest nadal więcej wart dla ojczyzny (bo pobór) niż bezdzietna kociara. Inna sprawa z zawodami medycznymi (lekarki, pielęgniarki, bo to równo z facetami z zawodów medycznych).

Gdyby jeszcze taka się opiekowała dziećmi rodzeństwa albo schorowanymi rodzicami to jak cie proszę. A tak?

Są różnice płciowe wynikające z predyspozycji biologicznych i żadne tupanie
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: @Iskaryota @njdnsjdnjs dlaczego nikt się nie #!$%@? do bezdzietnych mężczyzn, za to do bezdzietnych kobiet już tak? Owszem, jestem za zrównaniem wieku emerytalnego, ale #!$%@?ą mnie teksty, że przegryw jest więcej wart niż bezdzietna kobieta, mimo że oboje pracują i płacą podatki. Jednakże z tym przegrywem to różnie jest, bo często taki nie ma pracy i żadnych podatków nie płaci
  • Odpowiedz