Wpis z mikrobloga

dlaczego nikt się nie #!$%@? do bezdzietnych mężczyzn, za to do bezdzietnych kobiet już tak? Owszem, jestem za zrównaniem wieku emerytalnego, ale #!$%@?ą mnie teksty, że przegryw jest więcej wart niż bezdzietna kobieta, mimo że oboje pracują i płacą podatki.


@Tajlosfit: Czego nie rozumiesz? Przecież tu chodzi tylko o to kto bardziej drenuje budżet. Statystycznie kobiety w ciągu życia więcej pobierają z budżetu niż do niego oddają, faceci odwrotnie. Plus na
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: wykopki mają rozdwojenie jaźni. Jednocześnie piszą, że kobiety nie powinny rządzić, bo one nie giną na wojnie. Gdzie indziej piszą, że jak wybuchnie wojna, to " będę pierwszym ,który wyjedzie za granicę, i nie będe walczyć za kawałek ziemi". W kwestii demografii, również mają rozdwojenie jaźni. Jednocześnie piszą o bezdzietnych lambadziarach, a gdzieś indziej piszą, że nie chcą mieć dzieci, ani żeniaczki.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: Ja nie proponuję żadnego rozwiązania. Zwyczajnie stwierdzam fakty, które masz problem zrozumieć. Kobieta, która jest bezdzietna, w polskim społeczeństwie jest statystycznie do niczego niepotrzebna, bo w ostatecznym rozrachunku całe społeczeństwo wychodzi na tym na minus. Nie twierdzę, że to ich wina, po prostu taki mamy #!$%@? system. Ale warto mieć tego świadomość.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: A jak już skończysz mieć zjazd, przestaniesz pisać jakieś odklejki o aborcjach i mordowaniu, usiądziesz na spokojnie, to może dojdziesz do jakiś sensownych wniosków. Na przykład zrównanie wieku emerytalnego, zmiany w poborach do wojska itp. W dużym skrócie - równouprawienie, które chyba co niektórzy sobie inaczej wyobrażają.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Dlaczego umniejszasz problemowi nierównego wieku emerytalnego oraz obowiązkowej służbie wojskowej dla mężczyzn?

Rozumiesz, że problem nierównego wieku emerytalnego nie dotyczy twoich urojonych inceli, a mężczyzn, którzy nawet za bardzo teraz nie korzystają z Internetu, bo mają po 50/60 lat aktualnie i muszą czekać na swoją emeryturę jeszcze kilka lat, gdy aktualne starsze kobiety na taką emeryturę sobie przejdą wcześniej? Rozumiesz, że ci mężczyźni, którzy budowali ten kraj kosztem swojego zdrowia,
  • Odpowiedz
@papaj42: społeczeństwo wychodzi na minus? A kto opiekuje się schorowanymi, niepełnosprawnymi lub starymi ludźmi? Najczęściej kobiety. Ja uważam, że nie powinno się po prostu dopuszczać do narodzeń dziewczynek, bo już na start będzie #!$%@? pasożytem społecznym.
  • Odpowiedz
@papaj42: ale ja jestem za zrównaniem wieku emerytalnego. Co do wojska jestem za, bo koniec, końców nikt nie pójdzie do wojska, bo pobór został zniesiony w Polsce, w 2004 roku
  • Odpowiedz
@Tajlosfit typowa rozmowa z kobietą. Podajesz fakty a ona nadal swoje emocjonalne #!$%@?.

Nikt tutaj nie chce abortowac dziewczynek, nikt nie chce cię zmuszać do rodzenia. Wolność jest, i swoboda.
Po prostu fakt jest taki że bezdzietna kobieta ma mniejszy wkład w budżet państwa i nie ponosi ryzyka że zostanie wcielona do armii. Pora to zaakceptować albo przedstawić konkretne kontrargumenty.

Co trzeba z tym faktem zrobić? No na pewno można zacząć od
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: Nie zniesiony, a zawieszony. Zobacz sobie co się dzieje na Ukrainie. W Polsce byłoby podobnie - mężczyźni w kamasze i zakaz opuszczania kraju, a kobiety do Niemiec.
  • Odpowiedz
@Defined: ale Ty wiesz, że do Polski przyjechały matki z dziećmi, nieletnie, oraz Ukraińcy w podeszłym wieku? Bezdzietne poszły właśnie w kamasze. No ale niedobra o tym mówić na wykopie
  • Odpowiedz
Co do wojska jestem za, bo koniec, końców nikt nie pójdzie do wojska, bo pobór został zniesiony w Polsce, w 2004 roku


@Tajlosfit: To pora zweryfikować swoje informacje, bo w razie wojny wydarzy się niestety co innego. Tzn. to, że ty #!$%@? na luzie za granicę, a ja będę w dużej dupie.

A kto opiekuje się schorowanymi, niepełnosprawnymi lub starymi ludźmi?


@Tajlosfit: Ale po co takie argumenty XD Co to
  • Odpowiedz
@Tajlosfit

ale ja jestem za zrównaniem wieku emerytalnego. Co do wojska jestem za


Skoro jesteś za zmianami to sama przyznajesz że teraz jest niesprawiedliwie i kobiety mają mniejszy wkład. I tylko to jest w tym artykule. I ty się z nim zgadzasz, można zamknąć temat.
  • Odpowiedz
  • 11
@Defined: ale nie musisz mi tego tlumaczyc, nie napisalam nigdzie, ze nie jestem za zrownaniem wieku emerytalnego, tylko bawi mnie uczepienie sie doslownie 2 tematow, w ktorych incele (tak, glownie incele) doszukali sie nierownosci i teraz beda o tym pisac rozprawki, artykuly, poematy, bo cala gospodarka upada przez te okropne kobiety i ich emerytury.
  • Odpowiedz
@Defined: ale Ty wiesz, że do Polski przyjechały matki z dziećmi, nieletnie, oraz Ukraińcy w podeszłym wieku? Bezdzietne poszły właśnie w kamasze. No ale niedobra o tym mówić na wykopie

Źródło
  • Odpowiedz