Wpis z mikrobloga

@maroslawxp: Poniewaz te glupie porady pisza ludzie ktorzy nie maja tego problemu. Zyja w bance. Byc moze sa ladni, bogaci itp.
Typowy mezczyzna jak podejdzie do kobiety i zagada, to zostaje zlany.
A w analogicznej sytuacji, kobieta NIGDY nie zostanie zlana przez mezczyzne.
I to sprawia, ze kobiety zyja w bance, sadzac ze maja na jakiejkowliewk plaszczyznie gorzej. A to niepawda.
Podobnie maja bogaci i wyrzezbieni przez dluto Fidiasza mezczyzni :p
  • Odpowiedz
@maroslawxp: Można mieć i większość dziewczyn szuka stałego związku, a faceci z kolei bardziej bez zobowiązań. A z tym wyglądem, to racja. Ostatnio się spotykałem z dziewczynami obiektywnie poniżej mojej ligii, więc w sumie hipergamia idzie w najlepsze. Chociaż one po mnie mają chłopów na swoim poziomie, więc tamtym się udało.
  • Odpowiedz
@user_no_4 jesteś kobietą że wiesz że nigdy faceci nie ignorują kobiet lub nie są zainteresowani? XD kobieta też nie może być nieurodziwa i to nawet nie mówię o otyłych tylko o twarzy. Poza tym większość ludzi na ulicy i kobiety i mężczyźni nie chcą być zagadywani przez nikogo.
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: To co napisalem jest niepodwazalne, a wyjatki stanowia potwierdzenie reguly, ktora w ogole warunkuje ten stan rzeczy.
Mianowicie, jesli masz kleske urodzaju, to zaczynasz druga plec zlewac i traktowac z gory.
Glownie dotyczy to kobiet, bo doslownie kazda kolezanka i kazda moja ex, miala rzesze adoratorow. Odwrotnej sytuacji wsrod kolegow nie ma.
Mezczyzn dotyczy to w ograniczonym zakresie, bo takich super przystojnych jest malo.
A ze kazda kobieta jest warta
  • Odpowiedz
jesteś kobietą że wiesz że nigdy faceci nie ignorują kobiet lub nie są zainteresowani? XD kobieta też nie może być nieurodziwa i to nawet nie mówię o otyłych tylko o twarzy. Poza tym większość ludzi na ulicy i kobiety i mężczyźni nie chcą być zagadywani przez nikogo.


@Kitku_Karola: Ojej bo czad cie odrzucił czy oskar i masz tragedie życiową z tego powodu już?
Co ty gadasz za kogoś ze nikt by
  • Odpowiedz
@user_no_4: zgadzam się w chooj.
Te pseudo księżniczki coś im nie pójdzie z czadem jak same wygladają jak pol dupy zza krzaka i juz mówią ze maja klęske a nie pamiętają tych srednich gosci, ktorzy do nich zagadują lub spermią w komentarzach na fb czy na portalach. Obłuda różowych na calej lini
  • Odpowiedz
@user_no_4 rzesze adoratorów to mają nieliczne kobiety. Ja znam zaledwie po kilka takich kobiet z różnych etapów mojego życia, a reszta była niezauważalna. W szkole na 4 klasy mniej więcej 50/50 chłopców i dziewczynek była 1-2 dziewczyny co miały adoratorów (kilku lub kilkunastu), kilka kolejnych miało jednego adoratora a reszta nie miała w ogóle adoratorów. Na studiach to samo a w pracy kobiety rzadko która ma adoratorów a jeżeli są to są
  • Odpowiedz
@user_no_4 w szkole czy na studiach Ci adoratorzy to jeszcze mogą być spoko. W szkole to często te poczciwe i łagodne kujony kochały się w dynamicznych i mega ładnych dziewczynach w których pół szkoły się kochało ^^’ w pracy to już masakra z adoratorami jeśli tacy się pojawia bo to z reguły typy szukające okazji do zdrady żony czy dziewczyny. Ja np. miałam tego pecha że nie miałam adoratoriw za dużo. 1
  • Odpowiedz
Te ładne to nie ważne czy z papierosem i butla alkoholu przeklinają czy sa tymi dziewczynami z dobrych domów to miały adoratorów a reszta to raczej może jednego czy dwóch adoratora na całe życie.


@Kitku_Karola: Mówisz o czasach sprzed Tindera. Teraz każda, nawet 2/10 ma dziesiątki adoratorów na tinderze.
  • Odpowiedz