Wpis z mikrobloga

@Roniq: w perspektywie 30 lat powyżej miliarda ludzi będzie musiało się przenieść w obszary zdatne do zamieszkania i zbierania plonów. Dopóki ktoś nie podpisze się pod prewencyjnym zrzucaniem bomb na głodujących cywili, to zatrzymanie ich na granicy będzie niewykonalne.
  • Odpowiedz
@fukken: no i co w związku z tym? Mamy wszystkich murzynów z afryki przyjąć do europy? Murzyn w afryce zużyje o wiele mniej zasobów niż murzyn w europie - ergo przyjmowanie murzynów do europy tylko pogarsza sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
murzyny wysiadają z gównołódek na terenie Unii Europejskiej, ta sama unia będzie nam ewentualnie kiedyś kazać płacić 20 000 euro za nieprzyjętego murzyna z łódki


@wredny_bombelek: wytłumacz mi proszę jak to jest że 8 lat przyjmowania imigrantów przez PiS to ci nie przeszkadzało i nagle to jest problem?

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/136-tys-muzulmanskich-imigrantow-w-polsce-brakuje-danych/

I jeszcze powiedz mi proszę co to ma wspólnego z lewactwem o którym wspominasz w tym wpisie, PiS to partia prawicowa ;)
  • Odpowiedz
@bewuce: nie mogę teraz znaleźć, była taka ładna nitka na twitterze o suszy i upadku plonów który ma miejsce już teraz.
Mogę polecić w temacie podcast „Pulsar nadaje” odc. 55
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: ale oni tam nie zostaną bo zaczynają tam panować upały i susza nie do życia. Masowej migracji NIE DA się powstrzymać. Chyba że uważasz za moralne niukowanie „gorszych ludzi”
  • Odpowiedz
a skąd wiesz że mi nie przeszkadzało? Znasz mnie? NIe. To czemu do ch*ja piszesz że mi nie przeszkadzało?


@wredny_bombelek: bo nie oburzasz się na to kogo nawpuszczał pis i żeby ich za to rozliczyć tylko piszesz o jakimś mitycznym lewactwie które nie ma z tym wszystkim nic wspólnego.

We Włoszech masz partię prawicową u władzy. Ba, narodowi konserwatyści wręcz https://pl.wikipedia.org/wiki/Bracia_W%C5%82osi no ale otagowane #bekazlewactwa

Więc po tym jednym wpisie znam
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: bywam na zachodzie parę razy w roku - Francja, Belgia, Holandia i nie zagłosuje na żadna partie, która przyjmie tych ludzi. Mamy wystarczająco dużo problemów, z którymi sobie nie radzimy, ponadto przyjęliśmy miliony uchodźców wojennych z Ukrainy. Nawet sobie nie wyobrażam co mają zachodni europejczycy we łbach poczuwając się do "pomocy" Afryce w ten sposób. Jakby świat zachodu mało kasy wyłożył na Afrykę. Mają swoje państwa, niech sobie w nich
  • Odpowiedz