Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

naprawę wydaje się wam że motocyklista na filmie @tellet jechał 50-60km/h? Wystarczy ze kierowca potraktuje motocyklistę jak normalnego człowieka a nie jak ułoma lecącego 100 w zabudowanym i nieszczęście gotowe a obowiązku traktowania każdego na drodze jak przestępcę nie mamy.


@JackobC: Ale czy ja tak twierdzę? Gdzie tak napisałem?
Ja się tylko zgodziłem ze stwierdzeniem, że nawet jeżdżąc ostrożnie na motocyklu można zostać skasowanym i wylądować w piachu, bo masa ludzi
  • Odpowiedz
@kptDoopa: No ale dodałeś niefortunny film który raczej uderza w to co piszesz a nie potwierdza. Nie widać samego zdarzenia a w to że jechał przepisowo ciężko uwierzyć po tym z jaką prędkością leci na mordę.
A ja nie nazywał bym wymuszeniem sytuacji w której widzisz pojazd w zabudowanym zaczynasz manewr jak każdy inny a okazuje się ze czasu w jakiś magiczny sposób zabrakło. Praw fizyki raczej nie złamali a dziad
  • Odpowiedz
No ale dodałeś niefortunny film który raczej uderza w to co piszesz a nie potwierdza. Nie widać samego zdarzenia a w to że jechał przepisowo ciężko uwierzyć po tym z jaką prędkością leci na mordę.

A ja nie nazywał bym wymuszeniem sytuacji w której widzisz pojazd w zabudowanym zaczynasz manewr jak każdy inny a okazuje się ze czasu w jakiś magiczny sposób zabrakło. Praw fizyki raczej nie złamali a dziad w samochodzie
  • Odpowiedz