Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale w ich małpim mózgu nie chodziło o ratowanie typa tylko żeby mu #!$%@? za debilną jazdę xD


@chwilowypaczelok: z kontekstu można wywnioskować ze gość był na tej wiosce znanym #!$%@? który pewnie uprzykrzał życie mieszkańcom(dlatego nagrywali wcześniej). Więc nie dziwmy się że nie mają empatycznych odruchów w stosunku do niego.
  • Odpowiedz
@N331: > no ale ci golf robi na lewym poboczu? Czyżby robił manewr skrętu w lewo bez spojrzenia w lusterko?

pomyślałem o tym, właściwie to wina golfa. Jak jest ofiara śmiertelna, to kierowca golfa ma na głowie prokuratora tak czy owak
  • Odpowiedz
Czyżby robił manewr skrętu w lewo bez spojrzenia w lusterko?


@N331: nic ci nie da patrzenie w lusterko skoro jakiś dzban leci 150 przez wioskę.
  • Odpowiedz
na każdym dobrym kursie prawa jazdy uczą tego co piszesz


@paczelok: ale to 125, nie trzeba nawet na rowerze umiec jezdzic zeby zgodnie z prawem po 3 latach posiadania kategorii B, nie musisz ani razu wsiasc po zdaniu za kolko, lecieć tym >100km/h. do tego wiadomo jak to wyglada na wsiach - brak kontroli - 14 latki latajace na 125/600 rodzicow.
Na te 125 to dla mnie powinien byc po
  • Odpowiedz
Wtedy obie strony mogą być winne, nie tylko ta co #!$%@?


@N331: co do współwiny mógłbym się zgodzić gdyby chodziło o jazdę 80km/h przy ograniczeniu do 50km/h.

Niestety, jedną z elementarnych zasad własnego bezpieczeństwa na drodze jest to żeby zachowywać się przewidywalnie dla innych uczestników ruchu. Jak jeździsz motocyklem to wiesz jakie możliwości ma to suzuki, a na filmie słyszysz ile jeździec z niego wycisnął. To ma być przewidywalne zachowanie?
  • Odpowiedz
no i wg prawa on jest tu winny


@j557: W rzeczywistych sytuacjach wyroki bywają różne. Przykład wrzucił powyżej kolega @majk_emigrant gdzie motocyklista został wspolwinny z uwagi na prędkość.

Dodatkowo zdaję się że był na wykopie opisywany wypadek w Warszawie kiedy gość zapieprzajacy przez miasto autem potrącił pieszego idącego na czerwonym. Z tego co pamiętam to został uznany winnym i dostał odsiadkę na 6 lat.
  • Odpowiedz
@hacerking: jeśli myslimy o tym samym filmie to ci idioci mieli rację. W kasku ma się deformować eps w środku a nie skorupa, jak pręt przejdzie przez skorupę to jestes martwy nawet jeśli przyjmiesz 0.001G mniej
  • Odpowiedz
@paczelok: jestem bardzo empatyczną osobą. Muchy nie skrzywdzę (dosłownie), pająki, których się boję łapię i wypuszczam na zewnątrz, nie jem mięsa, fizycznie czuję ból drugiej osoby. Ludzi zapierdzielających na drogach mi zupełnie nie szkoda. Gdyby taki przy mnie wjechał w drzewo, zadzwoniłabym po karetkę, ale nie wychodziła z samochodu - niech ginie w samotności, a nie robi mi traumę do końca życia.
W całkiem sławnej medialnie sytuacji zmarł ostatnio chłopak,
  • Odpowiedz
bez przesady, nie jest aż tak źle. Popatrz jak to wygląda w normalnym przypadku


@majk_emigrant: nawet w tym "normalnym przypadku" jakby miał pecha i cały ten pęd wytracił głową w słupek tego Polo, to już by mógł do końca życia mieć co najmniej problemy. Teraz przenieś to na normalne prędkości na drodze w terenie niezabudowanym, i niech ci wyjedzie dziad z podporządkowanej - jest po tobie. Motocykle są ultra niebezpiecznie
  • Odpowiedz