Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Teraz przenieś to na normalne prędkości na drodze w terenie niezabudowanym, i niech ci wyjedzie dziad z podporządkowanej -


@Wap30: no i właśnie tutaj tkwi szkopuł. Nawet jak limit dopuszcza 90kmh, a ja zbliżam się do skrzyżowania na którym ktoś stoi bądź się do niego zbliża, to zwalniam i zachowuję czujność.

To na prawdę nie bierze się znikąd, że 90% medialnych i tragicznych w skutkach wypadków z udziałem motocyklistów dotyczy szlifierek.
  • Odpowiedz
Jednego idioty mniej


@paczelok: Niektórzy myślą, że są nieśmiertelni, ale to nie jest powód aby kogokolwiek tak nazywać. Bardzo dobrze, że nikt inny nie zginął w wypadku oprócz samego sprawcy i auta myślę, że zapłacił największą cenę i będzie nauczką dla innych. Mam również nadzieje, że przynajmniej wycięto mu organy i uratują komuś życie.
  • Odpowiedz
nie dzwon po pogotowie by go ratowac tylko dzwon po policje by go ukarali


@chwilowypaczelok: No #!$%@? raczej. Nie ma nic gorszego niż płaszczenie się przed ludźmi nie nadającymi się do życia w społeczeństwie. Chłop jest dorosły, zna odpowiedzialność swoich czynów i czym to może skutkować, jak naraził czyjeś życie to #!$%@? mu w dupę
  • Odpowiedz