Wpis z mikrobloga

@tellet: wsiadając na moto trzeba się liczyć z tym, że ludzie popełniają błędy i zawsze ktoś będzie nie ogarniający, zaspany, zmęczony, pokłóci się z kimś i będzie zamyślony a po obserwacjach to widzę, że duża część motocyklistów to jedzie jakby nic takiego stać się nie mogło bo przecież mają pierwszeństwo. Trochę jak niektórzy piesi którzy włażą na pasy bo mają pierwszeństwo, ale nawet nie spojrzą czy auto zwalnia i kierowca
  • Odpowiedz
Za to skutery i rowery/hulajnogi elektryczne to juz kompletna komedia - absolutnie nic, kask najtanszy za 50zl z allegro i jedzie xD


@harrame: Panie, całe południe Europy tak jeździ na skuterach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Można dobrze jeździć, ale odkorowany zdemenciały parch zrobi z ciebie kalekę.


@tellet: tiaaa....:

Biegli uznali, że przez prędkość jaką miał mężczyzna na motorze (83 km/h) podczas wypadku w 40% przyczynił się do tego zdarzenia, chociaż głównym sprawcą był kierujący smartem.


Szybko, ale bezpiecznie, lubię #!$%@?ć i takie tam. Jak się ma tyle wyobraźni to się później zbiera żniwo swojej głupoty. Tak samo kolega bartek jak i pan z filmu który
  • Odpowiedz
  • 12
przecież mamy tutaj klasyczną sytuacje typu samochód skręca w lewo i chce jechać na posesję,


@paczelok: no i wg prawa on jest tu winny. mam nadzieję, że nagranie pomoże i nikt biednemu chłopu nie będzie wciskał niezachowania wystarczającej ostrożności przy skręcie w lewo.
  • Odpowiedz
@paczelok Mi to w sumie koło #!$%@? lata w czym jeżdżą bardziej mnie obchodzi czy czasem taki idiota nie wjedzie mi w tył auta kiedy będę jechał na działkę z swoim synem. Niestety Polacy na drogach to zdziczały naród
  • Odpowiedz
@paczelok: Szkoda mi rodziny z auta bo to też trauma mimo, że to nie ich wina - nawet jeśli faktycznie przecięli mu drogę - bo weź tu takiego idiotę dostrzeż w porę jak jedzie te 250km/h
  • Odpowiedz
@paczelok: Oddział intensywnej terapii w szpitalu pełny jest takich cwaniaków, co dla nich limit prędkości i odpowiedni ubiór to była fanaberia na motorze. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że większości wypadków można byłoby uniknąć gdyby biorący w nim udział nie byli debilami.
  • Odpowiedz
@turok2016: Motocykle są przede wszystkim o wiele gorzej widoczne, często jeżdżą i przyspieszają szybciej i manewrują zupełnie inaczej niż auta. Poza tym na drogach jest ich raczej mało, nawet w sezonie letnim można jeździć po średniej wielkości mieście wiele dni nie widząc ani jednego motoru, ludzie nie są do nich przyzwyczajeni. To wszystko razem to mieszanka taka, że po mojemu to motocykliści dla własnego bezpieczeństwa powinni być tego świadomi i
  • Odpowiedz
Dlatego zawsze obawiam się kupna motocykla, wole jeździć w środku blaszanej puszki. Wsiadanie na motocykl to mocna redukcja szansy na przeżycie, niekoniecznie z wlasnej głupoty, może być z czyjejś nieuwagi.
  • Odpowiedz
@majk_emigrant: no nie wiadomo. Brak patrzenia w lusterko przy skręcaniu w lewo i wyprzedzanie pojazdu z włączanym migaczem to problem. Plus przekraczanie prędkości. Wtedy obie strony mogą być winne, nie tylko ta co #!$%@?.

To, że ktoś łamie przepisy poprzez przekroczenie prędkości nie oznacza, że samemu jest się bezkarnym
  • Odpowiedz