Wpis z mikrobloga

Mamy jakiś naprawdę dziwny okres w Polsce. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać za rok. Od pół roku mamy nowy rząd i ludzie nie są tak chętni do punktowania ich, nawet mimo oczywistych błędów.

Główna na wykopie, podobnie jak media typu TVN, Wyborcza teraz żyją tematami typu "pisowski minister zesrał się w 2023. Pamiętacie?", "Współpracownik Rydzyka nawalony w burdelu", albo jeszcze, że jakieś dzbany paplają bzdury w TV Republika. LUDZIE - KOGO TO TERAZ OBCHODZI? XD

Czasem ma wrażenie, że ta TV Republika to najwięje widzów ma wśród wykopków właśnie xD To głównie wykopki im nakręcają atencję, chyba jacyś krypto pisowcy to są.

Przez PiS straciłem kawał oszczędności i sporo zdrowia psychicznego, ale od Polaków co zaczynają się nazywać społeczeństwem obywatelskim oczekiwałbym minimum zaangażowania w to, żeby patrzeć na ręce również obecnej władzy, bo przecież czas się nie zatrzymał w miejscu i musimy w tym kurniku jakoś dalej żyć xD W polityce nie ma zasady "wróg mojego wroga to mój przyjaciel", bo ten przyjaciel może cię wydymać równie ostro co wróg.

Tymczasem mamy tak

-Niespełnione obietnice? Nie ma problemu
-Dosypywanie deweloperom? Trudno, PiS też tak robił
-Dalsze rozdawnictwo? Teraz to nie jest napędzanie inflacji, wtedy był
-Nepotyzm i stołki dla kolegów? PRZECIEŻ KAŻDY TAK ROBI

Pokaz hipokryzji i partyjniactwa xD Szkoda strzępić ryja i chyba w ogóle przestanę chodzić na wybory, bo przeciętny Polun to zawsze zapatrzony w swego pana i mu robi laskę, nawet jeśli nie różni się niczym od tego, którego uważa za ciemiężyciela xD

Oczywiście możesz być dymany do granic możliwości, ale nie masz prawa sprzeciwu, bo jesteś albo pisowcem, albo symetrystą. I podobno bycie symetrystą jest gorsze. To coś jak u muzułmanów - ateista gorszy od przedstawiciela innej wiary xD

#nieruchomosci #gospodarka #ekonomia #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki
  • 12
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Przecież KO konsekwentnie krok po kroku realizuje swój program. Program na który głosowali POLACY. TAK bk0 był w programie wyborczym, tak rewizja cpk i atomu była w programie wyborczym. Nie wiem czemu ludzie tak się teraz dziwią. Mają na co głosowali. Babciowe Tatowe mamowe i #!$%@? wie jakie jeszcze to również program wyborczy KOALICJI.
  • Odpowiedz
Przecież dla tego programu ludzie na nich głosowali. Ludzie właśnie tego chcieli.


@WielkiPowrut88: brednie, ludzie wyszli głosować (z tego co pamiętam to była rekordowa frekwencja wśród młodych) bo chcieli po pierwsze odsunąć od władzy pis.
  • Odpowiedz
  • 10
@wredny_bombelek: Zawsze jak słyszałęm o tym odsuwaniu PiS od władzyu to zadawałem pytanie "i co dalej" i dziś widzę, że nikt sobie tego pytania nie zadał za wczasu xD oczywiście nie jest to równoznaczne z głosowaniem na PiS, ale zastanawiam się, dlaczego ludzie nie podejmowali debaty ze swoimi politykami na temat niektórych postulatów w programie, które dziś uważają za szkodliwe, a wtedy udawali ślepych. Trzeba się mierzyć z konsekwencjami i jednak
  • Odpowiedz
@Kopyto96: brednie. Dopiero był materiał TVN na temat rządu i ciągle na onetach punktują błędy i potknięcia koalicji. Ale to trzeba by było wyjść poza swoją bańkę
  • Odpowiedz