Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: absolutnie bym się nie zdziwił, gdyby miała przeorane dpsko. Nie jest to może częste, ale kojarzę ze swojej młodości 3 dziewczyny, które regularnie dawały d.py, bo cnotę trzymają do ślubu. Albo robiły lody. Czuję, że opcje są dwie: albo serio jest dziewicą i jej facet będzie miał GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG NO REEEEEEEEEEEEEEE. Albo regularnie się pruje.
  • Odpowiedz
I tak cały czas myślę, że nadejdzie dzień, gdy założy OF ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@missioncritical: W sumie jak się tak zastanowić, taka akcja byłaby świetną reklamą do OF. W tym "biznesie" tylko ułamek % chętnych dziewczyn faktycznie robi dużą kasę. A o ich sukcesie nie decyduje ani uroda, ani osobowość, tylko że po prostu są znane. Cały problem w tym, że muszą stać się znane w
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Powinna się sparować z tym wykopkiem z obsesją dziewictwa, który pisze o szukaniu dziewicy z anonimowych xd Na wykopie też widziałam sporo postów, że tylko dziewica na żonę, więc skąd krytyka tej laski?
  • Odpowiedz
przecież seks nie jest najważniejszy i nie wiem o co chodzi z tym dopasowaniem, wszystkiego się można nauczyć chyba że ktoś lubi vanilla a drugi BDSM ale raczej nikt kto lubi BDSM nie czeka z seksem do ślubu bo takie praktyki są niekatolickie.


@ZenujacaDoomerka: podjąłem dobrą decyzję dając ciebie na czarnąlistę.

Nie no, seks będący jednym z 3 filarów związku nie ma żadnego znaczenia. Null. Przecież to wcale nie zabija miłości.
  • Odpowiedz
ja myślę, że ona jest po prostu aseksualna. Skoro jest ładna, zadbana i czeka do ślubu to czemu jeszcze nie jest po ślubie? 25 to już dobry wiek. Z jakiegoś powodu ci faceci jej nie chcą.


@ZenujacaDoomerka: ona przecież nonstop nawija o dupczeniu, obciąganiu i masturbacji xDDDD

a powód jest taki, że jest jebnięta po prostu
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka może dlatego że seks jest bardzo ważnym elementem związku, a dojście do wniosku że jednak się do siebie pod tym względem nie pasujecie, po ślubie to już trochę za późno.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka bo ma nasrane we łbie i wszyscy faceci po pierwszej randce od niej uciekają? Sorry ale ona jest nie do strawienia nawet dla katolickich spokojnych ministrantów czy oazowiczów, nawet oni by od niej wiali gdzie pieprz rośnie, zwłaszcza, że mogliby znaleźć co najmniej tak samo ładne, a dużo normalniejsze katoliczki z Oazy czy innej kościelnej grupy.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka znajdą się jeszcze tacy którzy to docenią, ale pod warunkiem że taka dziewczyna jest normalna i ma coś innego do zaprezentowania niż ciągłe chwalenie się tym że jest dziewicą i chce nią być do ślubu.
  • Odpowiedz