Wpis z mikrobloga

A kto mi to prawo odebrał? Tak samo można z niej szydzić, jak i z byczka w bmw, który wylicza ilość "zaliczonych" lasek, jako największe życiowe osiągnięcie. Albo z kogokolwiek innego.


@wstanczyk: nie masz racji. Sprobuj szydzic np. z geja, zyda itd to zaraz bedziesz mial pismo z oskarzeniem o mowe nienawisci. Ogolnie masz racje, powinno byc dozwolone szydzenie ze wszystkiego ale tak nie jest
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: @wstanczyk odezwali się terapeuci co przez neta diagnozują XD oglądacie jakiś malutki wycinek jej życia który równie dobrze może być troche robiony pod bajt ale nawet bez tego będzie przejaskrawiony jak wszystko w internecie xd
  • Odpowiedz
  • 10
@ZenujacaDoomerka: @wstanczyk odezwali się terapeuci co przez neta diagnozują XD oglądacie jakiś malutki wycinek jej życia który równie dobrze może być troche robiony pod bajt ale nawet bez tego będzie przejaskrawiony jak wszystko w internecie xd


@morgiel: Przeczytaj co napisałem wyżej. Baba jest szkodliwa. Gówno mnie obchodzi czy to bait czy nie. Cała jej publiczna persona jest na katolickim #!$%@? i usprawiedliwianie tym szczucia na ludzi.
  • Odpowiedz
w tak tragicznych czasach że chłopów odstrasza czekanie z seksem do ślubu


@ZenujacaDoomerka: Trzeba być debilem, by czekać z seksem do ślubu, życie jest za krótkie na jakieś "czekanie", do tego debil wyczekał pusi, a ostatecznie okazjuje się, że poślubił żałosną kłodę, która do tego ma zerowe libido i psychicznie jest przekrzywiona na bycie anty, bo "musi być nastrój i tak w ogóle to od wczoraj się to buduje". To najgorszy
  • Odpowiedz
albo żyjemy w tak tragicznych czasach że chłopów odstrasza czekanie z seksem do ślubu


@ZenujacaDoomerka: nikt nie będzie 2 lat czekał żeby zaruchać, a potem żeby jeszcze się okazało że ona ma kutangensa, a po ślubie to już #!$%@? ma facet z rozwodami itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka jesteś "żenującą amatorką"

Przecież celem tej osoby jest celebryctwo i kontrowersje związane z brakiem sexu

Jak sobie kogoś znajdzie to fejm nawet ten mikry totalnie zniknie

Ale jak mówisz teraz albo nigdy bo w wieku 30 to nie będzie jummy a po prostu śmieszne
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jest popyt jest podaż. Jeżeli kogoś to zaskakuje, szokuje i dziwi, a jeszcze można sobie na tym zarobić na boku i wybić w internecie zdobyć popularność, to czemu nie? Lepsze to niż pokazać dupę.

PS oczywiście nie wiem kto to jest i chyba nie chcę
  • Odpowiedz