Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Paradoksalnie to katolickie skrajne podejście do seksu, to druga strona tej samej monety co podejście rozwiązłe, które seksualizuje każdy aspekt życia.

W jednym i drugim przypadku wszystko się kręci dookoła seksu.
W jednym i drugim przypadku to jest obsesja.

Odsuwanie zaspokojenia i seksu, też jest rodzajem fetyszu, a kult czystości wywodzi się z pogaństwa.

Obnoszenie się z domniemanym (wtórnym? ;) dziewictwem w publicznie, jest tak samo żenujące jak wyliczanie ile
  • Odpowiedz
twoją jedyną cechą osobowości


@Kryspin013: no ale rzecz w tym, że jeżeli nie jest aseksualna to takie zachowanie dziewictwa świadczy również o upartości, asertywności, panowaniu nad sobą. JEŻELI nie jest aseksualna. Tzn. od 10+ lat hormony szaleją, brzydka nie jest więc znalezienie bolca to żaden problem, seks jest fajny a mimo to potrafi oprzeć się pokusom. To jest pewna siła woli, samodyscyplina, wytrwałość. Wszystkie te cechy osobowości można wywnioskować po fakcie,
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: zaskoczę cię, ale mężczyźni lubią seks. Tacy którym się chce czekać do ślubu (czyli może i rok, może i kilka) i chcą kupić kota w worku (bo seks przecież jest ważną częścią życia w związku) to pewnie mały %.
  • Odpowiedz
ja myślę, że ona jest po prostu aseksualna. Skoro jest ładna, zadbana i czeka do ślubu to czemu jeszcze nie jest po ślubie? 25 to już dobry wiek. Z jakiegoś powodu ci faceci jej nie chcą.


@ZenujacaDoomerka: Może po prostu za dużo zarabia. Z jakiegoś powodu kobiety zawsze muszą mieć faceta minimum "na jej poziomie". Mam taką koleżankę, 26 lat, bardzo ładna, pensja prawie 20k na rękę, mieszkanie z ogrodem i
  • Odpowiedz