Wpis z mikrobloga

Dokładnie tak samo, jak teraz, bo zarówno z takich byczków, jak i z niej się szydzi już w tej rzeczywistości i w tym społeczeństwie.


@wstanczyk: tego nie wiem, wiem że ja nie szydzę.

Przecież ty własnie to uskuteczniasz tą przypadkową #!$%@?ą w tym wątku, tylko sobie podmiot inny obrałeś.


@wstanczyk: absolutnie nie.

Tak to może wyglądać z czyjejś perspektywy


@wstanczyk: to znaczy jak?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nie byłbym pewien, czy faktycznie jest. Wydaje mi się, że bycie tak konserwatywną, że aż kontrowersyjną to jej pomysł na zdobywanie atencji w internecie i tyle.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Typiara jak na dziewicę za dużo gada o seksie, więc nie wierzyłbym jej zbytnio. Zresztą sporo jest takich kobiet- tylko starszych w kręgach świętojebliwych k0nserwatywek, które udają cnotki niewydymki a szukają tam bogatszego beciaka, który nie będzie chciał seksu do ślubu xD Takie często się ostro bawiły za młodu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Już to wcześniej pisałem, ale ona się ma pewnie jakiegoś partnera tylko gra taką. Kiedyś oglądałem jakieś commentary i mówił typ, ze pod filmikami o dziewictwie ma milionowe wyświetlenia xD Kogo to obchodzi czy laska się ruchała czy nie

I kto tu jest #!$%@?ęty? Bo obawiam się, że nie ona
  • Odpowiedz
@Kryspin013 i ten twój ból dupy, laska robi co chce, krzywy nikomu nie robiąc a wykopki się spuszczają bardziej niż nad fagata, któreś promuje przeciwny nurt, choć ostatnio jak już się dorobiła na dupie to zaczyna zwalniać.
  • Odpowiedz
Coś ci tam czasem świta z obiektywizmu!


@wstanczyk: no dobrze, a napiszesz czemu odszedłeś od tematu rozmowy? Czemu nie potrafisz bądź nie chcesz odnieść się do tego co wcześniej napisałem?
  • Odpowiedz
  • 13
@Kryspin013: Tak, tak, ona święta, a co 3 miechy nowego chłopa ma xD Polecam wątek o niej na forum Wanda, to bardzo zaburzona dziewczyna i DDA. Problemy rodzinne to jej codzienność.


@bloodykisses: Chce to ma, nie moja sprawa. Nie będę wchodził w jej prywatne życie. Kisnę sobie z jej publicznych postów i szkodliwego #!$%@?.

krzywy nikomu nie robiąc


@Wykastro: No właśnie tu jest problem. Robi, szczuje na ludzi i
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: bo ma mentalność 15 latki i magicznie myśli. Nawet wierzący czują że coś jest nie tak i pewnie większość jej oazowego targetu ewakuowała się. Ci co zgodzą się na wszystko byle tylko rozerwać błónę złotym krążkiem nie są dla niej "odpowiedni".

Chciałbyś spełniając jej wymagania aby ludzie dalej oglądali te złote myśli w internecie? nie wydaje mi się że nie zniknie mając jakieś tam zasięgi, chyba że traktuje swoją działalność
  • Odpowiedz