Wpis z mikrobloga

  • 2
@Kryspin013: xD polecam mniej sie przejmowac randomowymi tik tokami, a juz najlepiej, to w ogole tego gowna nie ogladac


@kinkykylie: a czyli teraz będziesz robił z mordy cholewę. Właśnie dlatego cię zpaytałem o przykłady bo nie oglądam tiktoka. Najkę znam głównie z wykopu i portali z informacjami bo musi #!$%@?ć przynajmniej raz w miesiącu.

Więc jak to będzie z tym przykładem cucku?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Jest popyt jest podaż. Jeżeli kogoś to zaskakuje, szokuje i dziwi, a jeszcze można sobie na tym zarobić na boku i wybić w internecie zdobyć popularność, to czemu nie? Lepsze to niż pokazać dupę.


PS oczywiście nie wiem kto to jest i chyba nie chcę


@obserwator_nsa: Oczywiście, że nie wierz k0nfiarzu XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: albo żyjemy w tak tragicznych czasach że chłopów odstrasza czekanie z seksem do ślubu


@ZenujacaDoomerka: najlepiej seks i wspólne mieszkanie dopiero po ślubie, żeby dopiero po ślubie wyszło, że jednak do siebie nie pasują. A później rozwód, albo (u co bardziej religijnych) męczenie się razem do końca życia. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja bym sie wcale nie zdziwił jak by sie sypała lepiej niz zyto w zniwa i to tylko jej kreacja, cos na zasadzie stasko ktora pomoga i walczy ze zlem, chyba ze zaplaca to pojdzie tam pod postacia ideologi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Ale pewnie w dupe to już 10 bolców ją #!$%@?ło, są też takie p0lki panowie, nie dajcie sie oszukac xd


@szajbat: typiara jest skrzywiona, ale nie spodziewałem się, że aż tyle #!$%@? komentarzy tutaj zobaczę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Oczywiście, że nie wierz k0nfiarzu XD


No nie wiem TusK0wcu, co cię tak dziwi. I jak już odpisałeś, to z czym co napisałem wyżej się nie zgadzasz


@obserwator_nsa: Jakbyś nie napisał typowo obronnego "ja nie wiem kto to jest" to bym tak założył. Natomiast sama typiara jest związana z konfederacją.
Kryspin013 - >@Kryspin013: Oczywiście, że nie wierz k0nfiarzu XD

No nie wiem TusK0wc...

źródło: braun

Pobierz
  • Odpowiedz
albo żyjemy w tak tragicznych czasach że chłopów odstrasza czekanie z seksem do ślubu


@ZenujacaDoomerka: Nie wiem co w tym żałosnego, skoro żadnego ślubu nie będzie, jak są w związku z sobą i nie uprawiają seksu, po pół roku to dziwne to jest, w sensie zależy pewnie, ale partnerka powinna chcieć ażeby mężczyzna czuł się dobrze, to samo partner w stronę swojej partnerki, też powinien chcieć dobrze dla partnerki, chyba że
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no bo nie wiem, zaznaczyłem bo napisałem to wszystko na podstawie tego co tu namonciliście.

Natomiast sama typiara jest związana z konfederacją.

No widzisz, ja nie śledzę wszystkich działaczy Konfederacji w przeciwieństwie do ludzi, którzy ich nie lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeśli jest znana z tego, że promuje wstrzemięźliwość i to dziwi bardziej niż dawanie dupy na prawo i lewo, a najlepiej grupowo po
  • Odpowiedz
  • 0
I jeśli jest znana z tego, że promuje wstrzemięźliwość i to dziwi bardziej niż dawanie dupy na prawo i lewo, a najlepiej grupowo po narkotykach no to naprawdę żyjemy w dziwnych czasach.


@obserwator_nsa: Ja ją głównie znam ze szczucia na ukrainców
  • Odpowiedz
@Kryspin013: xD odstaw wykop na troche. Nie bede sciagal specjalnie jakiejs apki dla dzieci, by ci szukac screenow lgbt XD To ty sie obraziles, ze akurat moj przyklad ci sie nie podoba. Trudno. Dalsza "dyskusja" raczej nie ma sensu. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: xD odstaw wykop na troche. Nie bede sciagal specjalnie jakiejs apki dla dzieci, by ci szukac screenow lgbt XD


@kinkykylie: Przecież to zrobiłeś wyżej xD

To ty sie obraziles, ze akurat moj przyklad ci sie nie podoba. Trudno. Dalsza "dyskusja" raczej nie ma sensu. Pozdro


@kinkykylie: klasyka, konserwa #!$%@? z dyskusji i próbuje odwrócić kota ogonem jak poprosisz o przykłady xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zreszta podalem ci przyklad to zaczales wyjezdzac z epitetami per "cucku" xD to niezla dyskusja. Nara, bo serio szkoda takiego ladnego dnia na takie bezsensowne przekomarzanie sie.
  • Odpowiedz