Wpis z mikrobloga

@SmoczeKrocze: a co tu pompować? 3 #!$%@? drużyny kontra polska co ledwo wygrała baraże z Walia. My możemy rywalizować z drużynami maksymalnie z drugiego rozdania w Europie.
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: bez przesady. Jedziemy na mistrzostwa z najsłabszą kadrą od czasów Smudy, z dogasającym Bobkiem i blokiem obronnym na poziomie Albanii. Oraz trenerem będącym granulatem polskiej myśli szkoleniowej.

Co tu pompować, pękniętego kondoma? Każdy punkt będzie nadspodziewanym sukcesem.
  • Odpowiedz
@thorgoth: właśnie dlatego mam przeczucie, ze tym razem odpalą i pojdzie im lepiej niz 3 lata temu. Nie beda faworytem w zadnym, zero presji, aw takiej austrii balonik napompowany po dobrych eliminacjach
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: balonik pompuje się sam, reprezentacja jest w piłkarskiej próżni i chcemy czy nie to robiąc z siebie underdoga, ściągając presję paradoksalnie pompujemy balonik! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: to moj pierwszy turniej którym się kompletnie nie interesuje i wywalone mam czy chociaż gola zdobędą. Po Twoim wpisie przypomniało mi się że to w tym roku grają xD
  • Odpowiedz