Wpis z mikrobloga

217 255 + 153 + 32 + 125 + 148 = 217 713

148 - Śniadowo, Szumowo i sporo leśnych kilometrów po Czerwonym Borze

125 - Eksploracja wzdłuż linii kolejowej nr 34, odcinek Ostrołęka-Ostrów Mazowiecka. Ruch pasażerski skasowali tu w 1993r. Na starszych fotkach widać, że jeszcze na początku XXIw. na większości przystanków stały jakieś ruinki poczekalni, czy kas biletowych, no ale teraz śladów po ruchu pasażerskim już niewiele. Ot jedynie widoczne stare betonowe perony i jakieś latarnie na nich. Linia obecnie jest wykorzystywana towarowo, została wyremontowana kilka lat temu do utrzymania dostaw węgla do elektrowni w Ostrołęce, gdy remontowana była ta główna linia z Tłuszcza. Druga część trasy to okolice Broku.

32 - testowo po Puszczy Kamienieckiej, poprawki w zajechanym sprzęgle w GRXie, problemy z tubelessem (nie polecam lotek z zestawu naprawczego od Stansa, znaczy się bardzo polecam jak ktoś ma mleko Stansa, bo wtedy działało dobrze, teraz po zmianie mleka, to już jednak nie trzyma XD No ale w opisie mają, że to reaguje chemicznie z ich mlekiem, więc widocznie trzeba jakiś magiczny składnik, żeby kleiło ¯(ツ)/¯)

153 - główny cel gmina Repki, samo miasteczko dosyć nudne, ale mają bardzo fajny, niedawno zrewitalizowany zabytkowy park dworski, a do tego niedaleko obok ciekawa (dziwaczna) Wiatrakowa Góra (prywatny park z totalnym miszmaszem, smerfy, czołgi, rzeźbione zwierzęta itd.)

#kwadraty
Max square: 63x63
Max cluster: 5580
Total tiles: 13144 (+13, +1, +0, +11)

#rowerowyrownik #gravel #100km #rower

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 217 255 + 153 + 32 + 125 + 148 = 217 713

148 - Śniadowo, Szumowo i sporo...

źródło: Parafia Śniadowo & Kwadraty Czerwony Bór888

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Było i pełno polnych przejazdów kolejowych, tych czynnych, jak i kilka zasypanych (zadupia dawno nieaktualizowane na mapie, więc wszystkie nadal pokazywało na mapie, trochę pousuwałem z OSM po trasie)
SnikerS89 - Było i pełno polnych przejazdów kolejowych, tych czynnych, jak i kilka za...

źródło: z3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
Druga część trasy to okolice Broku


Lasy między Ostrowią a Brokiem to raj gravelowy. Dół to kurhan grzebalny z XVII wieku, w którym pochowano ofiary epidemii dżumy (około 1500 osób).
SnikerS89 - >Druga część trasy to okolice Broku

Lasy między Ostrowią a Brokiem to ra...

źródło: z4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
cel gmina Repki


Jechałem tam z Siedlec w większości bocznymi i polnymi drogami, to w większości takie krajobrazy i sporo piachów. Trafiłem nawet na tira zakopanego w polu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SnikerS89 - >cel gmina Repki

Jechałem tam z Siedlec w większości bocznymi i polnymi ...

źródło: z1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@koko_jumbo_i_do_przodu Vittoria Terreno Dry 47c. Jest ok, ale jak na więcej asfaltów, to jednak chyba zbyt szybko się ściera ten środek. Mam też wersję Terreno Zero właśnie bardziej na asfalty, to tam opona ma 2x większy przebieg i wygląda 2x lepiej, może ona będzie lepsza, no ale to już bardziej semi-slick

@nrTwYKWK6Q4a_L
  • Odpowiedz