Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Szpakowski co Mistrzostwa kończy karierę na majku i komentuje swój ostatni mecz. I tak gdzieś od co najmniej 10 lat xD

Powinni mówić, że to chodzi o ostatni mecz w tym dniu albo tygodniu...

#mecz #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
@prismo: Wiek robi swoje. Chłop zapomina, że kończy karierę i przychodzi kolejnego dnia normalnie do roboty, im się nie chce z dziadkiem użerać to go stawiają przed majka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 78
@erni13: śmieszki śmieszkami, ale byłem pewien, że go żegnali, dawali kwiaty, płakali itd... a tu znowu ma komentować i tak w kółko, jak w jakiejś symulacji, aż się czasami zastanawiam czy sobie czegoś nie uroiłem xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@erni13
a mnie irytuje jak cholera, myli zawodnikow, nie potrafi wymawiac nazwisk, odlatuje czesto w jakies durne gatki. Tyle lat i nie potrafi sie profesjonalnie przygotować kto jest kto, czy nie pamięta? Zgarnia za to $, a nie potrafi zapamiętać 30 nazwisk?! Czy niema zapisane? Co on tam jeszcze robi?!

Tak czy inaczej nie lubie jego tak samo jak borasa buraczanej mordy.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Nie no zrozumiałe. Ja tam jakoś specjalnie komentatorów nie słucham, a tym bardziej gdy komentuje jakiś Borek xD Co innego jeśli chodzi o głos i emocje. Pamiętam jak jako dzieciak oglądałem CL z głosem szpaka i Premier League komentowane przez Nahornego i Twarowskiego (oni akurat mieli wiedzę). Czysty Vibe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13: @Sarza01: Ja też będę w opozycji, nie to że jakoś bardzo go nie lubię, ale to już nie jest to samo co kiedyś. Do tego on zawsze komentuje z jakimś absolutnym zamulaczem typu Juskowiak, Mila czy najgorszy z najgorszych- Żewłakow. Nawet pomijając pomyłki to strasznie leje wodę, nawet lepiej niż prosty chłop z Dębicy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja to bym chciał żeby duże turnieje
  • Odpowiedz
@prismo: miał kończyć i najpierw była mowa o tym, że już nie będzie komentował finałów mistrzostw Świata/Europy, ale zaraz potem doprecyzowali, że tyczy się to tylko samych meczów finałowych, a nie wszystkich na mistrzostwach XD
  • Odpowiedz
  • 2
@jandiabeldrugi: później doprecyzują, że to dotyczyło mistrzostw, ale wszystkich innych, ale nie w piłce nożnej. A jak zakończy karierę i zawiesi majka po raz 100tny to powiedza, że odnosiło się to tylko do piłki halowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@rzaden_problem: Jezu, przypomniałeś mi o tym dyletancie Mili. Wydaje mi się, że co drugi wykopek z tagów meczowych miałby ciekawsze spostrzeżenia boiskowego od tego memłaka bezpłciowego bezjajecznego. Bracia bliźniacy Żywago to przy nim mają charyzmę #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Sarza01: no to dałeś wybór między dżumą a cholerą xD jak słyszę Szpakowskiego, to rozglądam się za jakimś zagranicznym streamem, żeby go nie słuchać, ale gdyby ktoś zapytał czy jakiegoś komentatora uważam za gorszego, to do głowy przychodzi mi tylko jeden - Zimoch.
  • Odpowiedz