Wpis z mikrobloga

Oficjalnie zaczynam rozsyłać CV. Pewnie będzie ciężko, ale to jedyna nadzieja na nową, dobrą drogę życia ()
  • 19
  • Odpowiedz
  • 3
Z racji, że post zrobił zasięg, to się zareklamuję xD:
Swobodnie posługuję się Linuxem, BASHem, dobrze opanowałem teorię z sieci i administracji systemami, ogarniam Dockera, Terraforma, trochę AWS, SQL, coś tam liznąłem CI/CD, Ansible. To wszystko oczywiście jak na kogoś bez doświadczenia w branży.
Jestem zainteresowany czymś związanym z administracją, metodyką DevOps, może cyberbezpieczeństwem. Remote/Warszawa
Mam 2 lata doświadczenia w pracy w biurze z kontaktem z klientami, mam status studenta (studia zdalne).
  • Odpowiedz
@Kamero

Z racji, że post zrobił zasięg, to się zareklamuję xD:

Swobodnie posługuję się Linuxem, BASHem, dobrze opanowałem teorię z sieci i administracji systemami, ogarniam Dockera, Terraforma, trochę AWS, SQL, coś tam liznąłem CI/CD, Ansible. To wszystko oczywiście jak na kogoś bez doświadczenia w branży.


... i masz problem ze znalezieniem pracy? oj coś słaby z ciebie informatyk
  • Odpowiedz
  • 0
@walkowery: ja dopiero dzisiaj zacząłem to wysyłać, przecież napisałem:
Oficjalnie zaczynam rozsyłać CV

@Commodore_64 Mam nadzieję, niby cały czas trąbią, że kryzys w branży i bańka pękła, ale zaraz rynek mnie zweryfikuje
  • Odpowiedz
@Kamero: trzeba było się urodzić synem wójta lub burmistrza, to by do ciebie chodzili za robotą. Nie wiedziałeś?( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz