Wpis z mikrobloga

ale mnie dzisiaj dupa zapiekła, jechałam pociągiem do domu i siedziały jakieś młode julki, każda z markowych ciuchach, makijaż, paznokcie jakieś lepsze zrobione, iphone, aparat na zębach ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja, baba 30 lat i nie stac mnie na żadną z tych rzeczy XD najbardziej dupa piecze z powodu tego aparatu na zębach eh, człowiek porażka
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja na zrobienie zębów zbierałem 10 lat. Po 50-100 pln miesiecznie odkładałem. I w wieku 44 lat je sobie zrobiłem. Będę do końca że mną ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dlugi-gr: W tym wieku to nie lepiej juz wyrwac i wstawic ladne sztuczne? ;)
  • Odpowiedz
ale mnie dzisiaj dupa zapiekła, jechałam pociągiem do domu i siedziały jakieś młode julki, każda z markowych ciuchach, makijaż, paznokcie jakieś lepsze zrobione, iphone, aparat na zębach ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja, baba 30 lat i nie stac mnie na żadną z tych rzeczy XD najbardziej dupa piecze z powodu tego aparatu na zębach eh, człowiek porażka


@kontodlabeki: Chłop nie patrzy czy masz markowe ciuchy, makijaż,
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: nie pomyślałaś żeby się urodzić w bogatej rodzinie, twoja wina ;). Aparat na zęby ogarnąłem w wieku 37 lat, także spokojnie jeszcze przyjdzie czas. Ale ogólnie impreza dość kosztowa, dwa łuki po 2500, pierwszy wycisk zębów 600, po 100 za pantomogram i zdjęcie pomiarowe, wyrwanie dwóch zebów, suchozębina i zakażenie gratis, do tego wizyta co 6 tyg po 250, warto też zaopatrzyć się w przenośny irygator, szczoteczkę jednopęczkową 40
  • Odpowiedz